Połącz się z nami

Weronika Marczuk pokazała ciążowy brzuszek! To już ósmy miesiąc!

Z życia gwiazd

Weronika Marczuk pokazała ciążowy brzuszek! To już ósmy miesiąc!

Wieści na temat tego, że Weronika Marczuk jest w ciąży pojawiły się w październiku. To właśnie wtedy jej menadżer potwierdził, że Marczuk po raz pierwszy zostanie mamą i jest w szóstym miesiącu ciąży. Pomimo tego, że kobieta odsunęła się nieco z życia publicznego to na jej koncie w social-mediach pojawiła się fotografia, na której Weronika Marczuk pokazała ciążowy brzuszek!! Jak wygląda w ósmym miesiącu? Zobaczcie!

Weronika Marczyk miała swoje pięć minut w polskim show-biznesie. Była żoną Cezarego Pazury, jednak ich małżeństwo nie przetrwało i każdy z nich poszedł w swoją stronę. Była również jurorką w pierwszych edycjach programu You Can Dance oraz spróbowała swoich sił, jako aktorka w serialu Plebania. Po głośnym rozwodzie z aktorem, Weronika odcięła się całkowicie od świata show-biznesu i wyprowadziła z Polski do Kijowa.

Jak wiadomo po wielu perypetiach w naszym kraju, postanowiła wrócić w swoje rodzinne strony i obecnie pracuje w polsko-ukraińskiej izbie gospodarczej, gdzie pełni funkcję prezesa Towarzystwa Przyjaciół Ukrainy. Teraz na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazała zdjęcie, dzięki któremu możemy zobaczyć, jak wygląda w zaawansowanej ciąży! Przypomnijmy również, że Weronika spodziewa się córeczki, której jak donoszą media chce dać na imię Anna!

Weronika Marczuk pokazała ciążowy brzuszek!

Weronika na swoim profilu pochwaliła się nieoczekiwaną nagrodą. Została nagrodzona Medalem za Ofiarność i Miłość do Ukrainy. To właśnie z tej okazji na jej profilu pojawiły się zdjęcia, na których widzimy, że Marczuk wygląda naprawdę przepięknie w stanie błogosławionym, a trzeba zaznaczyć, że poród zbliża się wielkimi krokami.

Źródło:
https://www.facebook.com/WeronikaMarczukOfficial/

Pod postem ciężarnej Weroniki pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów, którzy tak jak my, uważają, że ciąża jak najbardziej jej służy:

„Pięknie wyglądasz, gratuluję i całuję”

„WIELKIE GRATULACJE pięknie p. Weroniko
wygląda ciąża służy szczęśliwego rozwiązania życzę”

Źródło:
https://www.facebook.com/WeronikaMarczukOfficial/

My również dołączamy się do gratulacji i życzymy szczęśliwego rozwiązania oraz dużo zdrowia dla mamy i jej pociechy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry