Weronika Marczuk urodziła! Pokazała urocze zdjęcie z córeczką!

22 stycznia 2020
Przez: : M.J

Weronika Marczuk urodziła! Jak donosi portal Viva.pl Marczuk już parę dni temu na świecie przywitała swoją pierwszą pociechę. Jednak dopiero teraz w mediach pojawiła się informacja na ten temat. Zobaczcie, jak czuje się świeżo upieczona mama i jej córeczka!

Wiadomość o tym, że Weronika Marczuk jest w ciąży zaskoczyła wszystkich. Przypomnijmy, że informacja na ten temat wyszła dopiero w połowie października, kiedy Weronika była już w szóstym miesiącu ciąży. Następnie mogliśmy zobaczyć Marczuk na zdjęciach z dużym ciążowym brzuszkiem, które pojawiały się na jej Instagramowym profilu.

Jak na przyszłą mamę przystało na kilka tygodni przed porodem Marczuk w swoich mediach społecznościowych pochwaliła się popularnym w naszych czasach Baby-Shower, które zorganizowały dla niej koleżanki. Nie brakowała prezentów, stołu zapełnionego pysznościami oraz koleżanek Marczuk, które zorganizowały dla przyszłej mamy naprawdę udane przyjęcie! Zobaczcie TUTAJ!  

Teraz jak możemy się dowiedzieć, córeczka Weroniki jest już na świecie! Jak czuje się świeżo upieczona mama i jej córeczka?

Weronika Marczuk urodziła!

Córeczka Weroniki Marczuk urodziła się 17 stycznia 2020 roku. Jak również zdradziła świeżo upieczona mama reporterce Vivy, dziewczynka ważyła 3 200 gramów! Weronika już wcześniej w jednym z wywiadów zdradziła, że dziewczynka ma na imię dostać Ania i tak też się stało. Jak również wiemy, mama wraz z córeczką czują się bardzo dobrze, o czym świadczy to, że obydwie opuściły już szpitalne mury.

Weronika opublikowała również pełen emocji post, w którym podziękowała całej ekipie szpitala za profesjonalną opiekę. Jak widzimy, Weronika jest teraz najszczęśliwszą kobietą na świecie, bo w końcu doczekała się swojej córeczki Ani:

“Aneczko, patrzę na Ciebie i jestem już pewna: te ok. 17 500 dni mojego życia „przed” były tylko przygotowaniem do takiego Daru, jakim jesteś. Cudowne uczucie! Idziemy już razem przez życie, bądź szczęśliwą i silną kobietą, Córeczko ❤️🙏🥰
******** ********* Ogromne podziękowania kieruję do zespołu Instytutu Matki i Dziecka przy ul. Kasprzaka w Warszawie, szczególnie do Kierownika Kliniki prof. Tadeusza Issata. Trudne chwile odchodzą w niepamięć, pozostaje tylko podziw i wdzięczność za tak profesjonalną opiekę i warunki dla mam i noworodków”

Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie pogratulować świeżo upieczonej mamie!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz