Połącz się z nami

Weronika Rosati na oscarowej imprezie u Eltona Johna

Weronika Rosati

Z życia gwiazd

Weronika Rosati na oscarowej imprezie u Eltona Johna

Weronika Rosati przyjęła zaproszenie na Elton John Aids Foundation Party, które odbyło się po gali wręczenia Oscarów. Warto zaznaczyć, że aktorka pojawiła się na przyjęciu już po raz trzeci.

Weronika Rosati na imprezie u Eltona Johna

Oscary 2020 odbyły się w nocy z 9 na 10 lutego czasu polskiego. W Hollywood statuetki rozdano już po raz 92. Warto wspomnieć, że film „Boże Ciało” w reżyserii Jana Komasy był nominowany do nagrody w kategorii film międzynarodowy.

Na gali nie zabrakło więc polskich gwiazd. Należy wspomnieć o Weronice Rosati, która jest coraz bardziej rozpoznawalną aktorką na arenie międzynarodowej.

Ponadto, Weronika Rosati przyjęła zaproszenie na Elton John Aids Foundation Party, na którym zjawiła się już po raz trzeci. Na charytatywnej imprezie pojawiły się takie osobistości jak Sharon StoneHeidi KlumDonatella Versace czy Billy Porter. Oczywiście obecny był również sam Elton John, który co roku stara się wypromować wschodzące gwiazdy muzyki. 

Należy przyznać, że Rosati prezentowała się na przyjęciu naprawdę zjawiskowo! Torebka wylicytowana na aukcji Juliena pasowała idealnie do sukienki zaprojektowanej przez mamę aktorki. Doskonałym dopełnieniem okazała się biżuteria z kolekcji Swarovskiego.


Elton John Aids Foundation Party

Warto również wspomnieć o samym muzyku, który już od lat angażuje się w działalności charytatywne. Artysta założył fundację Elton John AIDS Foundation już w 1992 roku w Stanach Zjednoczonych, a rok później fundacja powstała również w Wielkiej Brytanii. Dodatkowo działa wiele oddziałów na terenie Afryki, Azji i Europy, gdzie organizowane są różnego rodzaju eventy oraz zbiórki pieniędzy. Szacuje się, że fundacja zgromadziła już około 400 mln dolarów. Zajmuje się programami ds. profilaktyki HIV i AIDS, wspiera ludzi chorych, a ponadto działa na rzecz osób LGBT.

Co sądzicie o takiej inicjatywie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry