Połącz się z nami

Weronika Rosati obawia się o własne życie! Podjęła trudną decyzję!

News

Weronika Rosati obawia się o własne życie! Podjęła trudną decyzję!

Po wywiadzie, który Weronika udzieliła dla „Wysokich Obcasów” odbił się on szerokim echem nie tylko w mediach. Jednak jak możemy się dowiedzieć, Rosati wraz ze swoją córeczką musiały opuścić nasz kraj z obawy o swoje i córki bezpieczeństwo.

Weronika Rosati postanowiła otwarcie opowiedzieć o tym, co przeżyła ze swoim już byłym partnerem i ojcem jej dziecka. Swoim wyznaniem podzieliła nasz kraj na dwa obozy. Jedni stoją za nią murem, wspierają i wysyłają słowa podziwu, że zdecydowała się na takie wyznanie, natomiast drudzy zarzucają jej kłamstwo i zmyślenie całej historii.

Przeciwniczkami Rosati są wielbicielki Roberta Śmigielskiego, Joanna Sarapata i Krystyna Demska, które nie wierzą w ani jedno słowo aktorki i twierdzą, że słowa Rosati na temat ich ulubionego lekarza są dalekie od prawdy. Gwiazda nie chciała puścić im tego płazem i zaraz po tych oskarżeniach pozwała jedną z pań.


Rosati była ofiarą przemocy fizycznej i psychicznej. Według jej zeznań, były już jej partner ją bił, zabierał pieniądze, a do tego wszystkie zabraniał pracować. Weronika w końcu zdobyła się na odwagę i postanowiła się rozstać ze swoim partnerem, który jest znanym i szanowanym chirurgiem-ortopedą.

Jak mogliśmy się również dowiedzieć, ojciec Weroniki, znany polityk Dariusz Rosati złożył zeznania na policję, na temat piekła, które musiała przejść jego córka, kiedy była w związku z lekarzem. Pomimo tego, że Rosati nie utrzymuje już kontaktów z ojcem swojego dziecka Robertem Śmigielskim, to jednak i tak obawia się o swoje bezpieczeństwo.

Jak podaje magazyn „Na żywo”, Rosati opuściła nasz kraj i wyjechała razem z córeczką do Los Angeles, gdzie zamierza przedłużyć swój pobyt. Bez wątpienia jest ona również zmęczona już tak wielkim zamieszaniem wokół swojej osoby i musi nabrać dystansu. W mediach krążą słuchy, że niepokojącą wiadomość dostał od niej sam dyrektor stacji TVN Edward Miszczak.

„Zadzwoniła do Edwarda Miszczaka i poinformowała go, że nie stawi się na planie nowej produkcji, stacji, bo w Polsce obawia się o własne życie i na razie nie chce tu wracać” – powiedział informator magazynu „Na żywo”.

Myślicie, że faktycznie po tak nagłośnionej sprawie Weronice może grozić jakieś niebezpieczeństwo?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry