Wersow nagrała świąteczną piosenkę. To PLAGIAT? Posłuchajcie pierwotnej wersji!

15 grudnia 2021
Przez: : KS

Dziewczyna Friza nagrała świąteczną piosenkę, której melodia łudząco przypomina piosenkę niszowej wokalistki. Świąteczna piosenka Wersow to plagiat? Jest komentarz twórczyni pierwotnej wersji!

Świąteczna piosenka Wersow

Weronika Sowa zaskoczyła swoich fanów i kilka dni temu pochwaliła się efektem finalnym projektu, nad którym w tajemnicy pracowała od jakiegoś czasu. Okazuje się bowiem, że Wersow nagrała własną świąteczną piosenkę.

Po dużym sukcesie płyty Ekipy, Weronika zdobyła doświadczenie w pracy nad tworzeniem i wykonywaniem muzyki. Tym razem, tak samo jak w przypadku płyty, na której usłyszymy wszystkich ekipowiczów, Wersow o pomoc poprosiła B.R.O i Jarosława Barana.

Ktoś taki jak Ty to utwór utrzymany w świątecznym klimacie. Fani narzeczonej Friza i samego youtubera mają jeszcze większą gratkę, ponieważ para wystąpiła razem w teledysku do piosenki. Nie brakuje na nim romantycznych ujęć, a sama influencerka pochwaliła się nawet, że wynajęła lodowisko w centrum Krakowa na własny użytek.

Nikogo nie zdziwi fakt, że pod świąteczną piosenką Wersow szybko pojawiło się wiele wyświetleń i komentarzy. Co ciekawe, starania dziewczyny docenił sam Sylwester Wardęga, który także zostawił pod klipem słowa uznania.

Świąteczna piosenka Wersow

Zobacz także: Informacje o Wersow

Piosenka Wersow to plagiat?

Niestety, w sieci szybko pojawiły się także pogłoski, że Ktoś taki jak Ty bazuje na utworze innej artystki. Oczywiście nie jest tak znana, jak Weronika Sowa. Co więcej, wokalistka miała nawet pokazywać swój materiał samemu B.R.O.

Jak wiadomo przywódca internetowej Watahy – Sylwester Wardęga, często prowadzi dochodzenia w sieci, a odpowiedzi szuka u samych zainteresowanych. Tak stało się i tym razem. Mianowicie, Wardęga skontaktował się z Akio – autorką utworu, którym rzekomo inspirował się B.R.O.

Utwór Akio

Sama artystka wyznała, że w trakcie jednego z organizowanych przed rapera konkursów, bardzo korzystnie wypowiadał się on na temat jej twórczości. Dziewczyna nie ukrywa, że nie ma żalu do samej Wersow. Za całość Ktoś taki jak Ty odpowiedzialny był właśnie Jakub Birecki.

W sieci pojawiły się również wyjaśnienia po kontakcie B.R.O. i Akio. Muzyk zapewnił, że podobne brzmienie to jedynie zbieg okoliczności, a sam nigdy wcześniej nie słyszał wspomnianego utworu artystki.

Myślicie, że Ekipa dopuściłaby do kolejnej dramy internetowej, mim, że ostatnimi czasy większość z nich przycichło? Czy świąteczna piosenka Wersow to naprawdę plagiat?

źródło: Youtube/Instagram Wersow

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej