White 2115: [wiek, kariera, płyta, dziewczyna, piosenki, Instagram]

1 czerwca 2022
Przez: : KS

White 2115 to na chwilę obecną jeden z najbardziej znanych raperów młodego pokolenia. Artysta na przestrzeni ostatnich lat zgromadził grono wiernych fanów, których co jakiś czas rozpieszcza nowymi utworami. Sprawdźmy, co wiadomo na temat jego kariery, a także życiu prywatnym!

White 2115: wiek

Z informacji dostępnych w sieci, możemy dowiedzieć się, że artysta tak naprawdę nazywa się Sebastian Czekaj. Raper urodził się 5 maja 1996 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 26 lat. Wychowywał się w Milanówku.

Wielu fanów artysty interesuje również jego życie prywatne. Okazuje się, że raper od dłuższego czasu jest w związku. Co więcej, raper zdecydował się nawet pójść o krok dalej i oświadczył się swojej partnerce Paulinie.

White 2115 kariera
White 2115

Zobacz także: Co wiemy o DonGURALesko?

White 2115: kariera

White stosunkowo szybko zaczął współpracę ze znanymi artystami. Niewątpliwie, przyczyniło się to do szybkiego wzrostu jego popularności. Każdy kto był na koncercie rapera może potwierdzić, że jest prawdziwym wulkanem energii. Swoje emocje przekazuje słuchaczom w utworach, które tworzy.

Do tej pory reprezentant młodego pokolenia na polskiej rap scenie wydał pięć albumów. Najnowszy z nich, swoją premierę miał w czerwcu 2022 roku i nosi tytuł Pretty Boy. Na ten moment niewątpliwie czekało wielu jego fanów.

Na przestrzeni lat tworzył muzykę między innymi z Białasem, Bedoesem, Januszem Walczukiem, Matą oraz Adim Nowakiem.

Najbardziej znane piosenki White’a to bez dwóch zdań: California, Rockstar, Mogę dziś umierać oraz Morgan. Warto wspomnieć także, że należy do wytwórni SBM Label, która w ostatnim czasie cieszy się dużą popularnością zwłaszcza wśród młodszych odbiorców.

White 2115: Instagram

Popularny White prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @2115white. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 693 tysiące użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej