Przełom w sprawie śmierci Gabby Petito! Chłopak blogerki z nakazem aresztowania

24 września 2021
Przez: : M.J

Cały czas na jaw wychodzą nowe informacje w sprawie śmierci Gabby Petito. Choć nadal nie wiadomo, gdzie przebywa narzeczony blogerki, który jest głównym podejrzanym w sprawie zaginięcia i zabójstwa swojej dziewczyny, to okazuje się, że po śmierci Gabby pobrał z jej konta sporą sumę pieniędzy.

Gabby Petito nie żyje

Gabby zaginęła podczas podróży ze swoim narzeczonym po Stanach Zjednoczonych. Para miała zamiar furgonetką odwiedzić najpopularniejsze parki narodowe w zachodniej części USA. 1 września Brian Laundrie wrócił do domu sam z podróży, a słuch po jego dziewczynie zaginął.

Zobacz także: Nowe informacje w sprawie zaginięcia Gabby Petito.

Zaznaczmy, że Laundrie od razu wynajął adwokata i nie chciał rozmawiać z policją. Co więcej, po kilku dniach zniknął bez śladu.

Gabby Petito i Brian Laundrie
Gabby i Brian.

W niedzielę, 19 września potwierdziły się najgorsze przypuszczenia. W Parku Narodowym w stanie Wyoming odnaleziono zwłoki Gabby. Wstępnie koroner wskazał, że przyczyną śmierci dziewczyny było zabójstwo. Jak się teraz okazuje, Brian Laundrie dopuścił się w między czasie oszustwa wykorzystując kartę kredytową swojej dziewczyny w dniach, kiedy Petito było uznana już za zaginioną.

Brian Laundrie oskarżony o oszustwo

W nakazie aresztowania Briana Laundrie, który pojawił się w sieci, znalazło się oskarżenie, że mężczyzna 30 sierpnia i 1 września 2021 roku korzystał z karty kredytowej swojej dziewczyny pobierając z kwotę około tysiąca dolarów.

Zobacz także: Ostatnie wiadomości Gabby Petito do mamy. Kto je wysłał?

Jest to tym bardziej podejrzane, gdyż śledczy przypuszczają, iż Gabby Petito zginęła w dniach 27-30 sierpnia.

“Nakaz ten pozwala służbom bezpieczeństwa aresztować Briana Laundrie. FBI i policja nadal prowadzą śledztwo i sprawdzają wszelkie informacje związane z okolicznościami zabójstwa Gabrielle Petito. Apelujemy do wszystkich, którzy mogą mieć wiedzę na temat miejsca przebywania Briana Laundrie, by skontaktowali się z FBI”– potwierdził agent FBI.

View this post on Instagram

A post shared by Gabby Petito (@findgabbypetito)

Cały czas trwają poszukiwania 23-letniego Briana Laundrie. Chłopak po powrocie do domu poinformował swoich rodziców, że wybiera się na wycieczkę do pobliskiego rezerwatu. To właśnie tam skupiają się jego poszukiwania. Podkreślmy, że rodzice podejrzanego zgłosili zaginięcie syna dopiero trzy dni po tym, jak wyszedł z domu.

Zobacz także: Odbył się pogrzeb Gabby Petito!

Źródło: Instagram Gabby Petito / Twitter

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej