Połącz się z nami

Widzowie komentują pierwszy odcinek „Hotel Paradise 3”. Zdania są… podzielone

hotel paradise

Rozrywka

Widzowie komentują pierwszy odcinek „Hotel Paradise 3”. Zdania są… podzielone

Za nami długo wyczekiwany pierwszy odcinek „Hotel Paradise 3”, w którym poznaliśmy uczestników kolejnej edycji kontrowersyjnego reality-show. Okazuje się, że zdania widzów po obejrzeniu pierwszej odsłony programu są podzielone.

Część internautów liczy na to, że nowa edycja „Hotel Paradise” dostarczy im wielu wrażeń i emocji, ale są i tacy, którzy już wróżą, że trzeci sezon reality-show będzie… klapą.

Trzeci sezon „Hotel Paradise” już wystartował. Dokładnie 22 lutego widzowie stacji TVN7 oraz platformy Player.pl zobaczyć mogli premierowy odcinek wyczekiwanego reality-show. W pierwszej odsłonie „Hotel Paradise” poznaliśmy dziewięcioro uczestników, którzy zamieszkali w rajskim hotelu na Zanzbiarze.

Pierwszymi mieszkańcami „Hotel Paradise” zostali Bogusia, Kornelia, Aleksandra, Luiza, Basia, Simon, Dawid, Krystian oraz Marcin, którzy nie kryli swojej ekscytacji udziałem w programie. Pod koniec odcinka uczestniczki reality-show musiały dokonywać wyboru. Dziewczyny na podstawie zdjęć z dzieciństwa mężczyzn stwierdziły, z kim spędza kolejne dni w rajskim hotelu. Którzy uczestnicy „Hotel Paradise” zostaną parami i która dziewczyna poznania singielką, tego dowiemy się w kolejnym odcinku.

Widzowie komentują pierwszy odcinek „Hotel Paradise 3”

Na ten dzień czekało wielu fanów reality-show. Właśnie rozpoczął się trzeci sezon „Hotel Paradise” i od teraz przez kilka tygodni widzowie śledzić będą losy uczestników reality-show. Czy mieszkańcy rajskiego hotelu odnajdą przed kamerami miłość? Tego jeszcze nie wiemy. Mamy jednak przeczucie, że nowy sezon „Hotel Paradise” dostarczy widzom sporo wrażeń.

Cześć internautów już jest zachwycona nową odsłoną lubianego przez nich reality-show.

„Super odcinek, czekam z niecierpliwością na jutrzejszy”

„Zapowiada się bardzo fajnie”

Głosy widzów są jednak podzielona. Część z nich twierdzi, że trzeci sezon „Hotelu Paradise” nie będzie ciekawy.

„Cos mi sie wydaje ze ta edycja to będzie DRAMAT”

A jakie są wasze wrażenia po obejrzeniu pierwszego odcinka „Hotel Paradise 3”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry