Połącz się z nami

Hotel Paradise 3: Uczestnik zachwycił dziewczyny już w pierwszym odcinku! Zrobiło się gorąco!

Klaudia El Dursi i uczestnicy trzeciej edycji programu "Hotel Paradise"

Rozrywka

Hotel Paradise 3: Uczestnik zachwycił dziewczyny już w pierwszym odcinku! Zrobiło się gorąco!

„Hotel Paradise 3” właśnie wystartował. Już w pierwszym odcinku jeden z uczestników wyraźnie spodobał się mieszkankom rajskiego hotelu na Zanzibarze. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyny nie będą miały łatwego zadania! Zobaczcie, co się wydarzyło!

Na ten dzień czekało wielu fanów programu „Hotel Paradise”. Trzecia edycja zapowiada się niezwykle emocjonująco, a my już poznaliśmy pierwszy uczestników, którzy na rajskim Zanzibarze będą walczyli o dotarcie do finału i wygranie głównej nagrody, którą są pieniądze i być może miłość.

Nowe miejsce, nowi uczestnicy i rajskie widoki – przez kolejne kilka tygodni będziemy mogli śledzić losy śmiałków, którzy do programu przyszli przeżyć przygodę swojego życia.

Hotel Paradise 3: Uczestnicy

Bogusia, Kornelia, Aleksandra, Luiza, Basia, Simon, Dawid, Krystian oraz Marcin-oto pierwsze osoby, które zamieszkały w „Hotelu Paradise”. W tej edycji nie brakuje pięknych dziewczyn i przystojnych mężczyzn, którzy będą łączyć się w pary, aby przetrwać kolejny tydzień na rajskim Zanzibarze.

Już w pierwszym odcinku można było zobaczyć, że niektóre osoby wyraźnie wpadły sobie w oko. Dawidowi Susickiemu wyraźnie spodobała się Basia Pędlowska. Niemniej jednak, to inny uczestnik zachwycił dziewczyny już na początku.

Hotel Paradise 3: Uczestnik zachwycił dziewczyny już w pierwszym odcinku!

Bogusi oraz Kornelii niemal od razu w oko wpadł Simon Price.

Przystojniak pochodzący z Cieszyna, ale na co dzień mieszkający w Kalifornii od razu podbił serca dwóch dziewczyn. Kornelia już na samym wstępie podkreśliła, że obawia się, że mężczyzna jest dla nie po prostu za ładny:

„Simon jest za ładny dla mnie. Boje się, że jak się z nim sparuje, to mi coś odwali” – podsumowała wejście do programu Simona.

Bogusia również nie zamierzała czekać, aż to on zrobi pierwszy krok. Najwyraźniej Simon, który od 8 roku życia mieszka w Ameryce będzie mógł liczyć na duże powodzenie wśród uczestniczek rajskiego hotelu. Jak przyznał, jego mama marzy, aby znalazł sobie dziewczynę pochodzącą z Polski. Czy to właśnie którejś z nich uda się z nim sparować?

Dodajmy, że nie będą miały łatwego zadania, ponieważ swojego partnera będą musiały wybrać po zdjęciach z dzieciństwa.

Jak podobał Wam się pierwszy odcinek?

Więcej zdjęć z pierwszego odcinka programu znajdziecie TUTAJ!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry