Połącz się z nami

Wiek Dagmary z „Królowych życia” z pewnością Was zaskoczy!

Z życia gwiazd

Wiek Dagmary z „Królowych życia” z pewnością Was zaskoczy!

Królowe życia to telenowela dokumentalna, dzięki której możemy zobaczyć codzienne życie ludzi spełnionych, ale wciąż żądnych przygód. Program jest nadawany przez stację TTV i doczekał się już 6 sezonów. Jest jednym z bardziej odważnych i kontrowersyjnych programów tej stacji. Na pewno jedną z najbardziej barwnych postaci jest Dagmara.

Dagmara w zaledwie kilka lat stała się największą gwiazdą programu i jest rozpoznawalna niemalże w całej Polsce. Jej ostatnim sukcesem był również jej własny program na antenie TTV „Made in Maroko”, gdzie razem ze swoim przyjacielem Jackiem, podróżuje po kraju w poszukiwaniu nowych pomysłów na biznes. Dzięki jej charyzmie Królowa Życia miała okazję zagrać w filmie Patryka Vegi.

Dagmara po latach tułaczki i wygodnego życia w Stanach Zjednoczonych wróciła do rodzinnego Kłodzka, bo jak twierdzi, tęsknota za bliskimi była zbyt silna. Jednak amerykańskie upodobania do rozmachu weszły jej w krew. W jej rodzinnym Kłodzku zyskała ksywkę „Amerykanka”. Bez wątpienia lubi błyszczeć, a bez biżuterii nie wychodzi z domu. Jest osobą, która zaraża swoim poczuciem humoru i otwartością. Jednak wiek gwiazdy może Was naprawdę zaskoczyć!

Nie jeden z nas, na pytanie o wiek Dagmary, mógłby się pomylić. Kłodzka bizneswoman ma bowiem 51 lat! I jest to na pewno zaskoczenie dla fanów „Amerykanki”. Wielu kobietom Dagmara, może zaimponować nie tylko wielkim poczuciem humoru, pozytywnym nastawieniem do świata i otaczających ją ludzie, ale również tym jak wygląda. A trzeba przyznać, że królowa życia jak na swoje 51 wiosen trzyma się znakomicie. Jest ona również mamą nastoletniego syna Konana, którego również możemy zobaczyć w stacji TTV.

  Dagmara wygląda i czuje się znakomicie jak na swój wiek. Wielu z nas, na pewno nie spodziewało się, że kobieta po pięćdziesiątce nadal może mieć w sobie tyle zapału i chęci do życia.

1 komentarz

1 komentarz

  1. ola

    4 września 2019 w 12:41

    Wszędzie piszą że jest tuż po 40-stve od razu wiedziałam że wygląda zbyt staro jak na 40 ści dawałam ejj 10 lat więcej

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry