Połącz się z nami

Wielka METAMORFOZA uczestniczki „Rolnik szuka żony” po porodzie! Jak DBA o formę?

News

Wielka METAMORFOZA uczestniczki „Rolnik szuka żony” po porodzie! Jak DBA o formę?


„Rolnik szuka żony” – polski program dokumentalny z domieszką rozrywkowego reality show. Jak sama nazwa wskazuje mężczyźni, single, pracujący na roli szukają wybranki serca!

Program cieszy się wielką popularnością, ale wywołuje również skrajne emocje. Widzowie zasiadają w jesienne wieczory przed telewizorami, by móc z wielkim zaangażowaniem śledzić miłosne podboje rolników.

W czwartej edycji poznaliśmy ROLNICZKĘ!, która szukała męża – Małgorzatę Sienkiewicz, która uważa się rolnikiem w szpilkach. Kobieta jest niesamowicie sympatyczną i ciepłą osobą zatem nic dziwnego, że rozkochała w sobie widzów, którzy przyglądając się jej podbojom, mocno trzymali za nią kciuki.

Małgorzata poznała Pawła Borysewicza i stworzyła z nim wyjątkowo udany związek, który przetrwał po emisji odcinków i trwa do dziś! Ukochani wzięli ślub, a kilka tygodni temu dumnie pochwalili się na jednym z portali społecznościowych swoim synem – RYSIEM!

Rolniczka chętnie udziela się na swoim profilu, dodając zdjęcia syna oraz dzieli się przemyśleniami na temat macierzyństwa.
Jednak to, co rzuca się w oczy, z coraz to kolejnym zdjęciem to piękna sylwetka młodej mamy!

Małgorzata jak sama przyznaje, najczęściej na relacjach na Instagramie, uprawia dużo sportu, by móc wrócić do figury sprzed ciąży, chętni dzieli się ze swoimi fanami informacjami, co robi i jakich przyrządów używa, by zgubić zbędne kilogramy, ale nie ukrywa, że nie jest lekko.


Na swoim profilu, co bądź dodaje zdjęcia w odważnych, obcisłych strojach – nie ma się co dziwić, że profil Małgosi obserwuje ponad 100 tysięcy fanów!
Rolniczka może być przykładem dla wielu kobiet po porodzie oraz świetną motywacją, bo w końcu chcieć to móc!

Czy jesteście dumni z Małgosi?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry