„Wielka ucieczka”: Nowe reality-show. Wiadomo, kto wystąpi w programie

6 kwietnia 2022
Przez: : W.M.

Już 8 maja na antenie telewizyjnej czwórki wyemitowany zostanie premierowy odcinek nowego reality-show. Czym jest Wielka ucieczka i które gwiazdy zdecydowały się na udział w programie?

Nowe reality-show

Już za kilka tygodni na antenie telewizyjnej czwórki pojawi się nowe reality-show. Jak podaje serwis Pomponik.pl Wielka ucieczka to program, jakiego dotąd w telewizji jeszcze nie było. W show udział biorą znane gwiazdy i celebryci, którzy zostają uwiezieni w więzieniu. Ich zadaniem będzie wydostać się z tego miejsca z pomocą bliskiej osoby. Nie mogą oni jednak korzystać ani z telefonów, ani pieniędzy.

Utrudnieniem dla uciekinierów będzie także trójka ścigających – Jakub Stankowski, Konrad Niedziułka i Łukasz Dąbrowski. Obowiązywać będą ścisłe zasady, które trzeba będzie przestrzegać. Uczestnicy nie mogą przemieszczać się samochodem dłużej niż 20 minut, a wchodzić im można wyłącznie do publicznie dostępnych budynków. Wielka ucieczka składać się będzie z dziesięciu odcinków, a bohaterami każdego z nich będzie inna para gwiazd. Pościg uciekinierów zakończy się wówczas, gdy zostaną nieuchwytni przez 4 godziny, lub wtedy, gdy zostaną schwytani.

 “Nowy program Czwórki 🚨 Wielka Ucieczka 🏃🏃🏃 Szaleńcze pościgi, wielkie emocje, ulubieńcy publiczności zdani na łaskę przechodniów i gra w policjantów i złodziei przeniesiona na zupełnie nowy poziom! 🔥 Najnowszy program pełen gwiazd już od maja w #Czwórka✌️ Więcej info juz wkrótce…” – czytamy na oficjalnym profilu TV4

Uczestnicy Wielkiej ucieczki

Trudno nie zgodzić się z tym, że nowe reality-show zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Według informacji, które przekazuje portal, bohaterami nowego show Wielka ucieczka będą: Ewa Kasprzyk, Iwona Pavlović, Paulina Sykut-Jeżyna, Renata i Agata Kaczoruk, Honorata Witańska, Kamila Ścibiorek, Magdalena Margulewicz, Fabienne i Michał Wiśniewscy, Marcin Miller, Akop Szostak, Łukasz “Juras” Jurkowski, Mariusz Węgłowski, Jerzy Mielewski, Paweł Dudek (Czadoman), Luka Rosi, Adam Asanov, Michał Pałubski i Roman Awiński.

Odcinki Wielkiej ucieczki emitowane będą już od 8 maja co niedzielę godz. 20 w Czwórce.

Zobacz także: Córka Michała Wiśniewskiego nagrała swoją piosenkę. Ma talent?

Swojego entuzjazmu udziałem w Wielkiej ucieczce nie ukrywa Michał Wiśniewski, który w nowym reality-show wystąpi z córką.

Ten program 📺 jest nieprawdopodobny! Jak uciec 🏃‍♂️ 🏃‍♀️z więzienia ⛓️ i utrzymać się na wolności kiedy 📡 namierza 🌍 ⌛ cię wyjątkowo sprawna grupa🕵️ śledczych? Czy można liczyć na pomoc spotkanych po drodze zupełnie dla ciebie obcych ludzi? 🍒 ⁉️ Dowiecie się już na początku maja w Czwórce!” – napisał lider Ich troje

Wiśniewski Wielka ucieczka
Michał Wiśniewski w nowym programie Wielka ucieczka

Myślicie, że nowe reality-show z plejadą gwiazd okaże się telewizyjnym hitem?

źródło: Instagram Wiśniewskiego/Instagram TV4/pomponik.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej