Połącz się z nami

Wielkie poświecenie rodziców Roksany Węgiel! Tacy rodzice to skarb!

Z życia gwiazd

Wielkie poświecenie rodziców Roksany Węgiel! Tacy rodzice to skarb!

Roksana Węgiel ma dopiero 14 lat ale znają ją już wszyscy! Młoda gwiazda weszła na polski rynek muzyczny z wielkim przytupem!
Zwyciężyła w pierwszej polskiej edycji The Voice Kids oraz 16 Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci!
Jakie poświecenie uzyskała od swoich rodziców? Zobaczcie!

Roksana jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych młodych gwiazd w Polsce. Szybki sukces, wydanie pierwszej płyty, trasy koncertowe to nie tylko talent gwiazdy, ale również mądre i dojrzałe oraz pomocne podejście do tematu…jej rodziców!

View this post on Instagram

#passion #mylove #singer #work #newsurprises ??

A post shared by ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel) on

Jak czytamy na „party.pl” Roksana od najmłodszych lat czuła ogromne wsparcie od swoich rodziców:

„(Rodzice – red.) od początku bardzo mnie wspierali i mówili, że wszystko może się zdarzyć. Ja jeszcze przed tamtym programem uczestniczyłam w wielu mniejszych (konkursach – red). i też nie zawsze wygrywałam. Nie nastawiałam się więc na zwycięstwo. Od początku wiedziałam, że nie mogę zaniedbać szkoły”

Rodzice gwiazdy przed rozpoczęciem jej wielkiej kariery zajmowali się zwykłą pracą. Jej mama była kosmetyczką a tato przedstawicielem handlowym, jednak wraz z rozwojem kariery mama Roksany…porzuciła pracę! Tak! Zrobiła to dla córki, by ta mogła spełniać swoje marzenia!

„Mój tata jest przedstawicielem handlowym, a mama kosmetyczką. Musiała niestety zostawić swoją pracę, by ze mną jeździć, bo któryś z rodziców jednak musi przy mnie być. Bez niej nie wiem, jak bym sobie poradziła w tym show-biznesie – wyznała gwiazda.”

Po wywiadach, które udziela młoda artystka widać jednak, jak duży wpływ mają jej rodzice. Gwiazda dobrze się uczy i nie zamierza porzucać edukacji na rzecz kariery! Na tym etapie kariery ważne jest aby Roxie otaczała się dobrymi ludźmi, którzy pomogą jej w mądrych i ważnych decyzjach, jakie będzie musiała podejmować!

Tacy rodzina to skarb! Czy wiedzieliście, że Roksana ma tak cudownych rodziców?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry