Połącz się z nami

Wielkie zmiany w kolejnej edycji „Big Brother”! Kogo NIE ZOBACZYMY w roli prowadzącego?

News

Wielkie zmiany w kolejnej edycji „Big Brother”! Kogo NIE ZOBACZYMY w roli prowadzącego?

Po sukcesie reaktywowanego reality show „Big Brother”, stacja TVN postanowiła już jesienią tego roku wyemitować kolejną odsłonę show. W mediach społecznościowych jeden z prowadzących ogłosił, że nie zobaczymy go w jesiennej edycji! Kto się żegna z programem, a kto zajmie wolne miejsce? Zobaczcie!

„Big Brother” podbił serca wielu telewidzów, którzy z zapartym tchem śledzili życie grupki ludzi zamkniętych w domu Wielkiego Brata. Pod stałym nadzorem kamer, które śledziły każdy ruch uczestników, byliśmy świadkami nowych przyjaźni, romansów, kłótni i z każdym dniem poznawaliśmy ludzi, którzy zdecydowali się wziąć udział w tym projekcie.

Jak już wiadomo, w czerwcu poznaliśmy finalistkę, którą została Magdalena Wójcik i to właśnie ona podbiła serca telewidzów swoim naturalnym zachowaniem i zgarnęła główną nagrodę.
h

Teraz „Big Brother” powraca z nową edycją co zostało już potwierdzone przez producentów programu. W telewizji wciąż możemy zobaczyć spoty reklamowe, w których Wielki Brat namawia do brania udziału w castingach i zamieszkaniu w jego domu. Jednak jesienna edycja zapewni nam zmiany, jeżeli chodzi o prowadzących całe show!

W zakończonej edycji „Big Brother Arena” prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak wraz z Bartkiem Jędrzejakiem. Natomiast „Big Brother Nocą” prowadzili Filip Chajzer i Małgorzata Ohme. Z tej czwórki, która naszym zdaniem podołała zadaniu i świetnie spisała się w roli gospodarzy, zabraknie jednego z nich!

W drugiej edycji nie zobaczymy Bartka Jędrzejaka!

View this post on Instagram

#gray #navyblue #beard #blond #sopot

A post shared by Bartek Jędrzejak (@bartekjedrzejak1) on

Pogodynek na swoim profilu w mediach społecznościowych poinformował w jednym z wpisów, że tym razem to nie on poprowadzi program, ponieważ zaczyna nowy projekt, który najwyraźniej jest dla niego lepszym rozwiązaniem. Więc kto zastąpi go i stanie obok Agnieszki Woźniak-Starak w kolejnej edycji?

To również zdradził Bartek i jak się okazuje, producenci nie musieli szukać za daleko, bo wraz z Agnieszką „Big Brother Arena” poprowadzi Filip Chajzer!

Źródło:
https://www.instagram.com/p/BzlJNoXo91_/

Informacja ta nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez producentów programu, jednak my jesteśmy ciekawi, kto w takim razie zastąpi Filipa Chajzera i poprowadzi nocne wydanie programu?

Macie swoje typy, kto mógłby poprowadzić wieczorne wydaniu „Big Brothera”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry