Połącz się z nami

Wiemy, ile ważą polskie gwiazdy! Waga niektórych może zaskoczyć!

Z życia gwiazd

Wiemy, ile ważą polskie gwiazdy! Waga niektórych może zaskoczyć!

Podziwiamy gwiazdy, prezentujące się doskonale w blasku fleszy, a obserwując ich piękne sylwetki nie jeden zadałby chętnie pytanie: Ile właściwie oni ważą? Przekonajmy się, zatem!

Przyszła wiosna i odsłaniamy coraz więcej naszego ciała, które bywa w różnej kondycji po zimowej stagnacji. Takie hasła jak – dieta, siłownia, trening – niejednemu z nas nie są obce, zwłaszcza w okresie przygotowań do plażowego sezonu letniego. Wchodzimy na wagę po zimie i często nie jesteśmy zadowoleni z tego co widzimy, czy polskie gwiazdy mają podobnie? Przy okazji pokazu najnowszej kolekcji duetu MMC, gwiazdy opowiedziały o tym oraz odpowiedziały na trudne pytanie: Jaka jest twoja waga?

Zobaczmy, co mówiły gwiazdy? Ile kilogramów pokazują ich wagi?


Julia Wieniawa

Młoda aktorka  nie wstydzi się swojej wagi, jednak ma ona dla niej znaczenie. Co jakiś czas się waży, ale nie przejmuje się za bardzo, bo najważniejsze jest to jak wygląda. Przyznała, że najlepiej czuje się, gdy waży 49 kg, a aktualnie jej waga wskazuje 51 kg, bo jak powiedziała „..wróciłam z Włoch i jadłam gluten, i od razu przytyłam…” , jednak stwierdziła że to kwestia trzech treningów i wszystko wróci do normy.

View this post on Instagram

Last night ? #fashionshow #gurls

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

W kwestii sylwetki, a propos problemów z tarczycą, tak odpowiedziała jednej w internautek:

„…mam problemy z opuchlizną i ciężko mi utrzymać wymarzoną sylwetkę , dlatego prawie codziennie ćwiczę, nie jem glutenu, który rozpycha i staram się trzymać diety. Mnóstwo wyrzeczeń, ale efekty widzę. Cheat day na restauracje lub słodkości robię sobie raz w tygodniu i mi to wystarcza! 🙂 dobra jest tez ciepła woda z cytryna rano na czczo! A poza tym regularnie biorę lek na tarczyce, co jest podstawą.”


Natalia Siwiec

Nataliaprzyznała że waży około 50 kg, ale nie ma wagi w domu i rzeczywiście w chwili obecnej może trochę mniej, jakieś 49-48 kg. Celebrytka przyznała, że dobrze czuje się w takiej wadze, ale z uwagi na upływający czas, chciałaby przybrać troszeczkę na twarzy.


Katarzyna Warnke

Aktorka stwierdziła, że pytania o wagę są niestosowne:

„Żyjemy w czasach, w których jest duża presja i nie róbmy sobie dodatkowego stresu, wystarczy powiedzieć: ładnie wyglądasz!”

Mimo tego wyjawiła:

„Ważę ok. 60 kilogramów. Ludzie są zdziwieni, bo mam sporo mięśni. Tak mniej więcej jest – od 57, a najgorzej jest 61, maksymalnie 62 kilogramy”


Piotr Stramowski

Aktor waży obecnie 90 kg, i jest to jego górna granica, dlatego ma plan w ciągu miesiąca zrzucić 5 kg.

Anna Jagodzińska

Modelka przyznała „ja się nigdy nie ważę, tylko sprawdzam wagę w centymetrach”. W branży modelingowej są wyznaczane pewne standardy, jest oceniana po wymiarach, dlatego nie dopuszcza do tego żeby mieć więcej niż 91 cm w biodrach.

Zobaczcie ile ważą, również inne gwiazdy:


Joanna Krupa 

Asia przyznała niedawno, że jej waga oscyluje w okolicach 50 kg/;

View this post on Instagram

Sexy is not a size it’s a feeling …@esotiq

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on


Honorata Skarbek

Honey kilka miesięcy temu przyznała, że waży 59 kg, chociaż oglądając jej obecne zdjęcia chyba jednak waga Honoracie poleciała w dół?

Anna Mucha

Ania twierdzi, że waży 50 kg przy wzroście 153 cm.


Joanna Jabłczyńska 

Aktorka twierdzi że waży ok. 60 kg , a taka waga to przede wszystkim mięśnie.

Katarzyna Cichopek

Kasia  – waży około 50 kg.

Patricia Kazadi

Waga Patrici pokazuję od 58 do 60 kg.


Kasia Tusk 

Kasia niedawno urodziła, a obserwując jej zdjęcia to mamy wrażenie, że już odzyskała wagę sprzed ciąży. Wtedy, jak sama wyznała, jej waga wahała się między 45, a 50 kg.

Podsumowując, gwiazdy sezon bikini mogą otwierać już teraz, bo sylwetki maja niemalże idealne!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry