Połącz się z nami

Wiemy kim jest Wielka Siostra! Nie zgadniecie czyja to córka!

Rozrywka

Wiemy kim jest Wielka Siostra! Nie zgadniecie czyja to córka!

17 marca wystartowała 16 edycja reality show Big Brother! Poznaliśmy już wszystkich uczestników, których przez 90 dni będziemy mogli śledzić na ekranach naszych telewizorów. Jednak producenci programu mieli dla nas od samego początku zaskakującą niespodziankę!

Jak się okazało słynny Wielki Brat jest kobietą! Producenci programu przekazali nam to w zaskakujący sposób. Otóż, kiedy do pokoju zwierzeń weszła główna prowadząca Agnieszka Woźniak-Starak, przywitał ją damski głos. Prowadząca już na samym wstępie oznajmiła, że „wszyscy prowadzący totalnie się jarają”. Wielki Brat, a raczej Wielka Siostra oznajmiła „Mam kobiecy głos, ale jestem Wielkim Bratem”. Dziennikarka nie kryła słów zachwytu nad nowym pomysłem producentów i krótko skomentowała „Świetnie! Kobieta jest Wielkim Bratem. To znak, że czasy się zmieniają. Girl power!”.

View this post on Instagram

Zaskoczeni? ??

A post shared by Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7) on

Od razy wszyscy zaczęli się zastanawiać, kto tak naprawdę pełni rolę Wielkiego Brata w szóstej edycji. Zaczęły się spekulacje, a jako pierwsza do tej roli została wytypowana Martyna Wojciechowska, która była główną prowadzącą poprzednich edycji reality show.

Dochodziły również słuchy, że Wielkim Bratem została jednak Krystyna Czubówna, która jest jedną z najpopularniejszych lektorek w naszym kraju, a jej głos znają chyba wszyscy.

Teraz wszystko jest już jasne i jak mówi powiedzenie „nie daleko pada jabłko od jabłoni”. Głosem, który będziemy słyszeć podczas programu została córka pani Krystyny, Agnieszka Barjasz!

Jedno możemy stwierdzić, że zmiana Wielkiego Brata na Wielką Siostrę to nie małe zaskoczenie, a Agnieszka ma równie wspaniały głos, co pani Krystyna!

Jak myślicie, czy zmiana płci Wielkiego Brata to strzał w dziesiątkę i Agnieszka spisze się w nowej roli?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry