Wiemy, kto zastąpi Mateusza Gesslera w MasterChef Junior! To znany polski kucharz!

1 grudnia 2021
Przez: : M.S.

1 grudnia Mateusz Gessler powiadomił o tym, że odchodzi z programu kulinarnego dla dzieci. Kto go zastąpi w nowej edycji MasterChefa? To znany polski kucharz!

Kto zastąpi Gesslera w MasterChef Junior?

MasterChef Junior gości na ekranach naszych telewizorów od ponad pięciu lat. W 2016 roku wyemitowana została pierwsza edycja kulinarnego programu dla dzieci. Od samego początku show w jury zasiadali Mateusz Gessler, Ania Starmach oraz Michele Morone.

Aktualnie trwają castingi do 7. edycji MasterChefa Junior, jak się jednak okazuje wśród jurorów zabraknie Mateusza Gesslera. Restaurator wyjawił na swoim profili na Instagramie, że zakończył przygodę z programem:

Czas płynie, a żeby czegoś nie przegapić, trzeba podejmować nowe wyzwania. Ale od początku.

Moja kulinarna przygoda z @masterchefjuniortvn dobiegła końca. To był intensywny czas, któremu oddałem się bez reszty. Sześć lat z młodymi kucharzami to niesamowita przygoda, która obudziła we mnie wewnętrzne dziecko i pozwoliła spojrzeć na świat z dystansem.(…)”

Wyznał, że decyzja o odejściu z programu podyktowana jest jego planami, o których jeszcze nie może mówić. Poinformował również o tym, że szykuje się do otwarcia kolejnej restauracji.

Zobacz także: Gessler odchodzi z MasterChef Junior!

Po ogłoszeniu tej wiadomości wielu zastanawiało się, kto zastąpi Gesslera w roli jurora w Mastechef Junior. Podczas porannego pasma śnaidaniowego Dzień Dobry TVN zdradzono, że trzecim jurorem obok Ani Starmach i Michele Morone został Tomasz Jakubiak!

Kim jest Tomasz Jakubiak?

Tomasz Jakubiak to polski kucharz, który od kilka lat współpracował ze stacją TVN i Kuchnia+. oraz trzy lata temu zaczął współpracować z Food Network. Od jakiegoś czasu prowadzi swój kulinarny program “Sztuka Mięsa“, który emitowany jest nawet na Węgrzech.

Myślicie, ze nowy juror poradzi sobie w nowej roli?

Żałujecie, że Mateusz odchodzi z MasterChef Junior?

Źródło: ddtvn, Instagram Tomasza Jakubiaka, Instagram Mateusza Gesslera

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz