Połącz się z nami

Wiemy kto zatańczy w 10 edycji „Tańca z Gwiazdami”!

Rozrywka

Wiemy kto zatańczy w 10 edycji „Tańca z Gwiazdami”!

„Taniec z Gwiazdami” cieszy się dużą popularnością wśród widzów, więc nic dziwnego, że już jesienią będziemy świadkami 10 edycji tego tanecznego show. Kogo tym razem Polsat zaprosił do uczestnictwa w programie? Zobaczcie pierwsze nazwisko!

„Taniec z Gwiazdami” jest jednym z najdłużej emitowanych programów w historii telewizji i za każdym razem osiąga duże wyniki oglądalności. Pierwszy odcinek został wyemitowany już w 2005 roku w stacji TVN, a od 2014 roku taneczne poczynania gwiazd możemy śledzić na antenie Polsatu. Jak się okazało, telewizja już od niemal kilku miesięcy poszukuje gwiazd, które podejmą rękawice i spróbują swoich sił w tańcu.

Dzięki temu, że program może się pochwalić naprawdę wysoką oglądalnością, producenci zdecydowali się na kolejną jego edycję, która na naszych ekranach pojawi się już tej jesieni. Na tę chwilę nie ma za dużo informacji na temat uczestników, którzy będą ze sobą rywalizować o Kryształową Kulę, lecz poznaliśmy nazwisko pierwszej uczestniczki tanecznego show!

Jak donosi „Super Express”, propozycję udziału w 10 edycji „Tańca z Gwiazdami” dostała Monika Miller! 24-latka jest wnuczką byłego premiera Leszka Millera. Jest ona osobowością internetową. Na świat przyszła na Ukrainie w Kamieńcu Podolskim i po jej narodzinach jej rodzina przeniosła się do Warszawy. Jednak czy aby na pewno te informacje są potwierdzone?

Portal „Plejada.pl” postanowił sprawdzić u źródła i zapytał o udział w programie jej menadżerkę Sylwię Gałę.

„Nie wiem, skąd tabloidy mają takie informacje. Monika nie ma podpisanej żadnej umowy. Gdyby padła taka propozycja, na pewno skorzystałaby z niej, ale na razie nic mi o tym nie wiadomo”.

Menadżerka Moniki stwierdziła również, że taka propozycja owszem padła ze strony producentów, jednak do tej pory nie doszło do oficjalnego spotkania Moniki z produkcją. Zapewniła również, że jeżeli taka informacja się faktycznie potwierdzi, to sama zainteresowana poinformuje o tym!

Również głos w tej sprawie zabrał dziadek Moniki, Leszek Miller.

„Nic nie widziałem, ale zaraz do niej zadzwonię. Jako dziecko świetnie sobie radziła. Jest wysportowana, w świetnej kondycji. Ani razu z nią nie tańczyłem, tylko jako z małą dziewczynką, ale to się nie liczy. Będę kibicował, oczywiście”– skomentował bardzo możliwe, że przyszły udział swojej wnuczki w programie.

Wszystko wskazuje na to, że nie pozostaje nam nic innego jak poczekać na oficjalne potwierdzenie tej informacji przez samą zainteresowaną!

A Wy kogo chcielibyście zobaczyć na parkiecie 10 edycji „Tańca z Gwiazdami”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry