Połącz się z nami

Wieniawa i Baron w DRUGIEJ edycji „Dance, Dance, Dance”?! Pozazdrościli Gąsiewskiej i Zdrójkowskiemu?

Rozrywka

Wieniawa i Baron w DRUGIEJ edycji „Dance, Dance, Dance”?! Pozazdrościli Gąsiewskiej i Zdrójkowskiemu?

Związek Julii Wieniawy i Barona wciąż jest tematem na czasie. Teraz w mediach pojawiły się informacje, jakoby para miała wziąć udział w kolejnej edycji tanecznego show „Dance, Dance, Dance”! Czy zdecydują się na udział i Julka będzie mogła liczyć na wsparcie swojego ukochanego podczas tanecznych zmagań na parkiecie? Zobaczcie!

View this post on Instagram

SLAYIN

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Julka jest kobietą o wielu talentach, co pokazała wszystkim już niejednokrotnie. Gra w filmach i serialach, nagrywa piosenki, próbowała swoich sił jako prowadząca Sopot Festiwal i modelka, a do tego wszystkiego jest mistrzynią biznesu. Młodziutka aktorka zgarnia ogromne stawki za udział w reklamach, a za promowanie produktów w swoich social mediach mówi się, że bierze nawet do 30 tysięcy złotych za jeden udostępniony przez nią post! Czy jest coś, czego młodziutka gwiazda jeszcze nie zrobiła?

Otóż na próżno szukać tanecznego programu, w którym Julka wzięła udział! W jednym z wywiadów zdradziła, że bardzo chętnie wzięłaby udział w takich programach jak „Taniec z Gwiazdami” czy właśnie „Dance, Dance, Dance”. Może pozazdrościła swoim kolegom z serialu „Rodzinka.pl”? Przypomnijmy, że pierwszą edycję tanecznego show wygrali Adam Zdrójkowski ze swoją dziewczyną Wiktorią Gąsiewską, którzy w finale w pięknym stylu pokonali siostry Kazadi! Pisaliśmy więcej o tym TUTAJ!

„Dance, Dance, Dance mi się bardzo podobał. I bardzo mi się podobała Wiktoria z Adamem, którzy po prostu rozwalili tę scenę. Super, gratuluję w ogóle wygranej. Bardzo im kibicowałam i trochę zazdrościłam tych super piosenek oraz że mogli się tak rozwinąć fizycznie w tym programie” – skomentowała występ swoich kolegów z serialu „Rodzinka.pl”.

Julka jest tak zapracowana, że sama wyznała, iż jak na ten moment nie ma ona czasu na branie udziału w tego typu programach rozrywkowych. Ale jakby zdarzyła się taka sytuacja to niestety nie mamy co liczyć, że zobaczymy ją w programie z jej ukochanym, Baronem! Dlaczego?

„Pytałam go w żartach, czy by poszedł, to mówi, że: „Nie no ja w ogóle tańczyć nie umiem, nie rób mi tego!”. Więc nie będę mu tego robić. Raczej poszukałabym jakiejś przyjaciółki”.

Dodała również, że są to jedynie jej marzenia, które spełniłaby, gdyby tylko miała więcej czasu. Jak wyznała, zdecydowanie postawiłaby w programie „Dance, Dance, Dance” na dwie kobiety i krótko dodała:

„Kobiety górą!”.

Niestety najwidoczniej fani tej najgorętszej pary w polskim show-biznesie mogą czuć się lekko zwiedzeni, ale Julka z przyjaciółką na pewno dałyby radę i tak jak Adam Zdrójkowski z Wiktorią Gąsiewską „rozwaliłyby tę scenę”!

A Wy, z kim widzielibyście Julkę w tanecznym programie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry