Połącz się z nami

Wieniawa młodszą KOPIĄ Lewandowskiej? Jak to KOMENTUJĄ?!

Z życia gwiazd

Wieniawa młodszą KOPIĄ Lewandowskiej? Jak to KOMENTUJĄ?!

Coraz częściej słychać uwagi ludzi, którzy zauważają podobieństwo Wieniawy i Lewandowskiej.
Czy mają rację? Zobaczcie co na to same gwiazdy!

View this post on Instagram

Nie zatrzymuję się❗️❗️UWAGA❗️❗️SZTUKI WALK❗️ Tym razem wystąpię po drugiej stronie … rozpoczynam pracę nad CYKLEM WYWIADÓW! ? Będąc karateczką stoczyłam wiele walk. ??Zarówno na macie, jak i w życiu codziennym, ze sobą.?? Odkąd jestem Prezesem @olimpiadyspecjalnepolska obserwuję i angażuję się w walki innych, walki z przeciwnościami losu czy też z własnymi ograniczeniami.?? Widzę zwycięstwa i trofea w postaci rozwoju i postępów.?? To rozwija również mnie.☝? Odkąd jestem mamą?, mam jeszcze większą wrażliwość na nieszczęścia, które dotykają inne mamy i ich dzieci. Odkąd jestem mamą, jeszcze bardziej imponują mi kobiety❤️, które potrafią z powodzeniem i pozytywnym nastawieniem połączyć życie zawodowe i rodzinne.??❤️? Odkąd jestem mamą, utwierdzam się w przekonaniu, że prawdziwa wojowniczka to nie ta, która potrafi wyprowadzić mocny cios, ale ta, która po mocnym ciosie potrafi wstać i walczyć dalej. ?? To, z czym zmagają się niektóre mamy, to, jak walczą każdego dnia dla swoich dzieci, dla ich dobrego jutra, pozostając przy tym mamami uśmiechniętymi, to jest inspiracja i nauka. Dla nas wszystkich. ?????? Pełna podziwu dla ich serca i troski postanowiłam poświęcić im CYKL WYWIADÓW Poznajcie SZTUKI WALKI, czyli moje rozmowy z naprawdę twardymi sztukami… już na @babybyann od 1 października!!!!! #newprojects #newchallenge #annalewandowska #photo @anetazamielska @olimpiadyspecjalnepolska Being a professional karateka, I have fought many fights on the mat, as well as in my everyday life. Since I am the President of the Special Olympics, I have been observing and engaging in the challenges of others, fighting alongside them against adversity and their own limitations. The real victories are in the form of development and progress. Since I am a mother, I am even more sensitive to the unhappiness that afflicts other mothers and their children. I am very impressed by women who are able to combine a professional career and a family life with a successful and positive attitude. Some mothers are struggling, they fight each day for their children, for their future, and they do that with a smile. They are a true inspiration. For all of us.

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Czy zastanawialiście się kiedyś, czy Julia Wieniawa inspiruje się starszą od 10 lat Anną Lewandowską?
Podobieństwo obu pięknych kobiet zauważalne jest gołym okiem!
Pod zdjęciami gwiazd, coraz częściej ukazują się komentarze internautów, którzy zwracają uwagę na ich podobieństwo!

View this post on Instagram

Start! ???

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Dziennikarze „party” pokazało zdjęcie Ani Lewandowskiej – Wieniawie pytając, czy widzi podobieństwo, Julia przyznała, że coś w tym jest i mają nawet taki sam kostium, dodała, że wszyscy przypisują jej podobieństwo i być może to prawda, kiedy zdjęcie zrobione jest z profilu, wyznała również w krótkiej wiadomości do Ani, że muszą się w końcu poznać!
Zapytano ją czy ćwiczy ze sławną trenerką, przyznała, że niestety nie choć samą Anię bardzo podziwia i szanuje!

Co na to Lewandowska? Czy czuje złość, kiedy ktoś porównuje ją do młodej gwiazdy?

Ania zapytana czy zna Julię przyznała w wywiadzie, że nie znały się wcześniej. Trenerka z uśmiechem na twarzy wyznała, że podobieństwo wynika być może z podobnego koloru włosów i mniej więcej tego samego wzrostu, a sama nie słyszała wcześniej o tym, że przypisywane jest im podobieństwo.

Coś w tym jest! Faktycznie na niektórych zdjęciach widać podobieństwo obu Pań, wynika to jednak, jak podejrzewamy, z podobnej urody, a nie wzajemnego kopiowania stylu przez obie piękne kobiety!

Ciekawe czy z postępem czasu Julia będzie przypominać Anię jeszcze bardziej? Jak myślicie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry