Wieniawa przyznała, że była ofiarą molestowania!

2 listopada 2022
Przez: : W.M.

W miniony wtorek w programie Kuby Wojewódzkiego po raz pierwszy pojawiła się Julia Wieniawa. Młoda gwiazda opowiadała między innymi o swojej nowej płycie. W pewnym momencie 23-latka przyznała, że na planie doświadczyła zarówno mobbingu, jak i molestowania.

Julia Wieniawa to dziś jedna z największych gwiazd młodego pokolenia. Poza tym, że pracuje jako aktorka, spełnia się także na kilku innych płaszczyznach, m.in. tworzy własną muzykę czy prężnie działa jako influencerka.

23-latka była już kilkakrotnie zapraszana do programu Kuby Wojewódzkiego, jednak jak sama przyznała, odmawiała pojawienia się w studio.

„Trochę się bałam Kuby, bo, mimo że znam swoją wartość, to kurde bałam się, że potraktuje mnie jak influencerki albo dziewczynę chłopaków” – mówiła Julia w jednym z wywiadów.

Wieniawa mimo iż wcześniej nie chciała, w końcu zdecydowała się być gościem w programie Kubby Wojewódzkiego wspólnie z Ralphem Kamińskim.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl)

Julia Wieniawa była molestowana

Nie da się ukryć, że ostatnio media zelektryzowała wiadomość o rozstaniu Julii Wieniawy z jej partnerem Nikodemem Rozbickim. Młoda gwiazda u Wojewódzkiego nie poruszała jednak tematów związanych ze swoim życiem uczuciowym, a skupiła się głównie na swojej twórczości i promocji nowej płyty, przy okazji wykonując jeden ze swoich utworów.

Zobacz także: Wieniawa i Rozbicki już sie rozstali. Pojawiło się oświadczenie.

Wieniawa przyznała, że na jej kolejnej płycie w tekstach piosenek poruszone zostaną zdecydowanie głębsze i trudniejsze tematy niż dotychczas.

„Druga płyta już jest w drodze, mam bardzo dużo materiału. Będzie na podstawie tego, co przeżyłam, a przeżyłam dość sporo takich kontrowersyjnych wydarzeń, o których nigdy nie mówiłam w mediach” – stwierdziła

Julia w Wojewódzkiego przyznała, że właśnie na planie doświadczyła wyjątkowo trudnej sytuacji.

„Przeżyłam na przykład sytuację, powiedzmy, że można by było podłączyć ją pod #metoo na planie. Bardzo grubą sytuację.” – zdradziła Wieniawa

23-latka dodała, że sytuację, o której mowa zaliczyć można zarówno pod mobbing, jak i molestowanie. Wieniawa dodała, że dzięki temu, iż ma mocną osobowość, poradziła sobie z tym.

„Przez to, że mam dosyć mocną osobowość, ja sobie z tym poradziłam. Zostawiam to dla siebie, bo nie chcę być znana ze skandali. Mam o czym opowiadać, mam co robić. Przeżyłam parę takich rzeczy, ale nie chcę mówić o nich wprost. Powiem o nich w metaforze poprzez muzykę, która jest dobrym narzędziem do mówienia o ważnych rzeczach” – powiedziała Wieniawa u Wojewódzkiego

Julia Wieniawa, fot. AKPA

źródło: TVN/Instagram/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej