Połącz się z nami

Wieniawa rusza z najważniejszym projektem w swoim życiu! 21-latka nie przestaje zaskakiwać!

News

Wieniawa rusza z najważniejszym projektem w swoim życiu! 21-latka nie przestaje zaskakiwać!

Julia Wieniawa nie zwalnia tempa i już teraz w sieci pochwaliła się nowym projektem. Jak sama stwierdziła, jest to najważniejszy projekt w jej życiu i, pomimo że ma dopiero 21-lat nie mamy wątpliwości, że nie jest on ostatnim! Zobaczcie! Wieniawa rusza z najważniejszym projektem w jej życiu!

Jeszcze kilka lat temu nikt nie spodziewał się, że Julia Wieniawa w tak szybkim tempie podbije polski show-biznes. Największą popularność przyniosła jej rola Pauli w uwielbianym przez widzów serialu „Rodzinka.pl”, niemniej jednak Julka doskonale wiedziała jak wykorzystać przysłowiowe 5 minut swojej sławy. Na kolejne produkcje z jej udziałem nie musieliśmy długo czeka, a ona wciąż nie zwalnia tempa.

View this post on Instagram

on set 🤫 #soon

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa) on

Julka jest nie tylko aktorką, ale również świetnie radzi sobie w świecie muzyki. Jeden z jej singli otrzymał podwójną platynę, a całkiem nie dawno w sieci pojawił się jej najnowszy singiel, który urzekł jej fanów.

Tym razem Julka przygotowała dla nich prawdziwą petardę i nie mamy wątpliwości, że to dopiero początek. Zobaczcie!

Wieniawa rusza z najważniejszym projektem w swoim życiu!

Julka doskonale wie, jak wzbudzić zainteresowanie osób, które obserwują jej profil na Instagramie. Nieco wcześniej opublikowała zajawkę na temat jak sama stwierdziła, najważniejszego projektu w życiu. Teraz już wiadomo, co nim jest.

Jak się okazuje, Julka otworzyła własną linię kosmetyków! Na uwagę zasługuje również fakt, że ma ona dopiero 21-lat, a już spełnia swoje największe marzenia:

„Jakiś czas temu publikowałam na stories zajawkę o moim najważniejszym projekcie w życiu. Wreszcie nadszedł ten dzień, w którym mogę się pochwalić o co chodziło. Mam 21 lat i właśnie otworzyłam swoją własną markę kosmetyczną @jusee_cosmetics 😈Marzenia naprawdę się spełniają. Co to za kosmetyki? Wkrótce dowiecie się więcej.A tymczasem… #staytuned #JUSEE”

W komentarzach nie brakuje gratulacji od fanów i osób ze świata show-biznesu, bo jak czytamy:

„Brawo Julka ❤️ idziesz jak Burza 🔥🔥🚀🚀🚀🚀🚀” – Łukasz Jemioł

„Brawo !!!!!!👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻” – Sandra Kubicka

„Jesteś młodą , piękną , silną , młodą osobą , która idzie do przodu i spełnia marzenia ! Jesteś przykładem, że niemożliwe może stać się możliwe !”

Ciężko nie zgodzić się z tym ostatnim wpisem. Julka jest bez wątpienia inspiracją dla wielu młodych osób i po raz kolejny udowodniła, że jak się tylko chce, to można wszystko!

Jesteście ciekawi kosmetyków by Julia Wieniawa?

Zobaczcie również: Wieniawa wystąpi w popularnym show TVN! W której produkcji ją zobaczymy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry