Połącz się z nami

Wieniawa stawia na naturalność! Wystosowała apel do wszystkich dziewczyn!

Moda i uroda

Wieniawa stawia na naturalność! Wystosowała apel do wszystkich dziewczyn!

17 września w Warszawie odbyła się gala „Kobieta roku Glamour”, na której pojawiło się mnóstwo gwiazd. Oczywiście nie mogło na niej zabraknąć Julii Wieniawy, która po raz kolejny swoją kreacją udowodniła, że nie jest tylko celebrytką, która tylko nosi kreacje projektantów. Przy okazji wystosowała apel do wszystkich dziewczyn! Wieniawa stawia na naturalność!

Julia Wieniawa wykorzystuje swoje pięć minut i dobrze wie jak to robić. Niemal każde jej wyjście wzbudza ogromne emocje wśród jej fanów, a ona doskonale wie jak się pokazać. Ostatnio pisaliśmy o tym, że jej kreacja na gali „Flesz Fashion Night 2019” została uznana za najlepszą stylizację! Przeczytacie o tym TUTAJ!

Również naszym zdaniem, wyglądała tamtej nocy olśniewająco!

Wieniawa stawia na naturalność! Wystosowała apel do wszystkich dziewczyn!

Teraz Julia miała okazję podczas gali „Kobieta roku Glamour” wręczyć jedną z nagród swojej koleżance Jessice Mercedes, której serdecznie pogratulowała nagrody.

Osoby, które są popularne, mają wielką siłę przekazu i nie raz mogą wyjść jako pierwsze naprzeciw nowym trendom. Jak widzimy, Julia Wieniawa postanowiła wystosować apel do wszystkich kobiet, odnośnie ich naturalnego wyglądu.

Jak czytamy na jej InstaStory, młoda aktorka chciałaby, aby każda z dziewczyn swoje kompleksy zamieniła w atuty!

„Dziewczyny! Apeluję. Bądźmy naturalne, kochajmy swój wygląd. Pozbądźmy się kompleksów i nie zamalowujmy swoich pięknych buzi tylko podkreślajmy ich piękno. Kompleksy i mankamenty zamieniajmy w atuty. Moim zdaniem era makijażu „na Kylie Jenner” to już przeżytek. Zgadzacie się?”

Źródło:
https://www.instagram.com/stories/juliawieniawa/

Musimy również zwrócić uwagę na to, że podczas tego wyjścia Julia naprawdę wyglądała bardzo naturalnie. Bez mocnego makijażu i w białej sukni z dziecięcymi motywami prezentowała się naprawdę młodo i pięknie.

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda postawiła na tak naturalny look. Bardzo często możemy widzieć Julkę w takiej odsłonie czym udowadnia, że kobieta bez tony makijaży może być również piękna!

Co myślicie o przekazie Julii Wieniawy i jak podoba Wam się jej stylizacji ze wczorajszej gali?

View this post on Instagram

Dolce vita ????

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry