Połącz się z nami

Wieniawa w ekskluzywnych okularach Gucci! Ich cena jest kosmiczna, ale teraz są w promocji!

Moda i uroda

Wieniawa w ekskluzywnych okularach Gucci! Ich cena jest kosmiczna, ale teraz są w promocji!

Młoda aktorka wybrała się na egzotyczne wakacje. Tym razem Julia wybrała się na Zanzibar, czym zdążyła się już pochwalić na Instagramie. Wieniawa w ekskluzywnych okularach Gucci zachęca obserwatorów do zakupu kosmetyków swojej marki. Cena okularów powala, jednak teraz można dostać je w promocji!

Julia Wieniawa to bez wątpienia jedna z najbardziej zapracowanych młodych gwiazd w polskim show-biznesie. Mimo młodego wieku aktorka ma za sobą pasmo sukcesów. Wieniawa zadebiutowała w roli Pauli w serialu „Rodzinka.pl”. Później oglądać ją można było w kilku produkcjach kinowych oraz serialach, m.in zagrała jedną z głównych ról w serialu „Zawsze warto”, u boku Katarzyny Zielińskiej i Weroniki Rosati.

Oprócz aktorstwa, Julii sporo czasu zajmują kampanie reklamowe oraz prowadzenie swojego profilu na Instagramie. Jak sama przyznała, spora część jej zarobków jest zasługą jej pracy w social-mediach.

Ponadto młoda gwiazda stworzyła całkiem niedawno, wraz z żoną aktora Jakuba Wesołowskiego, Agnieszką Szczurek, własną markę kosmetyków Jusee. Jednak na tym nie skończyła i ostatnio pochwaliła się kolejnym sukcesem. Tym razem wraz z Romą Janot, Julia stała się współautorką nowej marki odzieżowej „LEMISS”. W swojej ofercie mają legginsy, topy i body, które charakteryzują się wygodą, prostotą oraz neutralnymi kolorami.

„W @lemissofficial chcemy tworzyć coś więcej niż ubrania- budować społeczność, w ramach której będziecie mogły motywować się wzajemnie do pracy nad sobą na wielu płaszczyznach: poszukiwanie harmonii w codzienności, troska o zdrowie, kształtowanie świadomości i branie życia w swoje ręce.” – napisała na Instagramie.

Oprócz tworzenia własnych marek, ostatnio Wieniawa mnóstwo czasu i energii poświęciła na treningi do „Tańca z gwiazdami”, gdzie doatrała ąz do finału programu. Niewątpliwie po tak wyczerpującym czasie, 21-latka zasłużyła na odpoczynek. W związku z tym. Julka wybrała się na egzotyczne wakacje. Tym razem wybrała Zanzibar, czym pochwaliła się na swoim Instagramie.

Wieniawa w ekskluzywnych okularach Gucci!

Aktorka zamieściła relację na InstaStory, gdzie pozdrawia z egzotyków i reklamuje swoją markę kosmetyków. Uwagę zwracają jej ekskluzywne okulary od Gucci. Sprawdziliśmy ich cenę, jest kosmiczna! Ten model markowych gladiatorek kosztuje prawie 3 tysiące złotych, jednak na stronie showroom.pl można je aktualnie dostać w promocji, za nieco ponad 2 tysiące!

Jak Wam się podobają te ekskluzywne okulary? Warte swojej ceny?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry