Połącz się z nami

Wieniawa w luźnej stylizacji kwitnie w oczach! Wiosennie i kolorowo!

Moda i uroda

Wieniawa w luźnej stylizacji kwitnie w oczach! Wiosennie i kolorowo!

Julia Wieniawa zaprezentowała się w ciekawej stylówce podczas przedpremiery nowego filmu –„Swingersi”. Zobaczcie, ten dziewczęcy look! Wieniawa w luźnej stylizacji kwitnie w oczach! Wiosennie i kolorowo!

View this post on Instagram

flower power #staypositive 🌸

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia. Mimo swojego wieku udowodniła niejednokrotnie, że podejmowane przez nią zajęcia kończą się zazwyczaj sukcesem. Liczne angaże Julki sprawiły, że stała się niedawno posiadaczką kolejnej nieruchomości w centrum stolicy. Aktorka postanowiła dobrze ulokować zarobione pieniądze przeznaczając je na drugie mieszkanie. TUTAJ możecie zobaczyć nowe gniazdko Julki, w którym panują trzy style: nowoczesny, Boho i Retro!

Julka jest również na językach wszystkich, za sprawą swojego uczestnictwa w kolejnej edycji popularnego programu „Taniec z gwiazdami”, w którym zmierzy się z innymi gwiazdami o główną nagrodę oraz Kryształową Kulę. W parze zobaczymy ją z bardzo sympatycznym ale i wymagającym tancerzem Stefano Terrazzino.

Wieniawa w luźnej stylizacji kwitnie w oczach! Wiosennie i kolorowo!

Profil Julki na Instagramie śledzi 1.5 miliona fanów. Oprócz zwykłej codzienności publikuje również zdjęcia z dalekich wypraw czy kolejnych przedsięwzięć, w których bierze udział. Na jej profilu można również zaczerpnąć licznych inspiracji modowych, ponieważ niejednokrotnie udowodniła, że posiada smykałkę do mody i świetny gust.

Wieniawa w luźnej stylizacji kwitnie w oczach! Wiosennie i kolorowo!

Nic więc dziwnego, że podczas głośnego wydarzenia, jakim była przedpremiera filmu „Swingersi” błyszczała na ściance. Julia tym razem postanowiły na luźny look. Na jej stylizację składały się jasne, klasyczne jeansy, długi, biały t-shirt z nadrukiem oraz krótka kurtka w kolorze lawendowego fioletu.

Do tego dobrała małą torebeczkę i sandałki na obcasie w tej samej kolorystyce. Dodatkiem jest również kolorowy makijaż, a dokładnie różowa kreska i błyszczyk na ustach. Zdecydowała się również na rozpuszczone włosy, które opadają jej lekko na ramiona. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu prezentuje się naprawdę dziewczęco!

Co uważacie o wiosennej stylówce Julii? My jesteśmy zachwyceni! A Wy?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry