Połącz się z nami

Wieniawa w mocno wyciętym bikini! Uwaga – to niezwykle gorące ujęcia! [ZDJĘCIA]

Julia Wieniawa w bikini

Moda i uroda

Wieniawa w mocno wyciętym bikini! Uwaga – to niezwykle gorące ujęcia! [ZDJĘCIA]

Julia Wieniawa opublikowała zdjęcia w samym stroju kąpielowym. Ciężka praca nie poszła na marne, a Julia może pochwalić się zjawiskową figurą, którą tym razem wyeksponowała w niezwykle wyciętym bikini. WOW – zobaczcie te gorące fotki!

Julia Wieniawa kim jest?

Julii Wieniawy zapewne nie trzeba nikomu dokładnie przedstawiać. Jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia weszła do polskiego show-biznesu z ogromnym przytupem. Julka wystąpiła w serialu Rodzinka.pl a następnie dostała wiele, ciekawych angaży. Na swoim koncie ma seriale i filmy na wielkim ekranie. Ostatnio wielkim sukcesem okazała się produkcja z jej udziałem – Wszyscy, moi przyjaciele nie żyją.

Prywatnie – Julia Wieniawa związana jest z Nikodemem Rozbickim, swoim długoletnim przyjacielem. Julia i Nikodem początkowo ukrywali swój związek. Kiedy jednak ogłosili to publicznie, coraz częściej mogliśmy oglądać ich wspólne zdjęcia i nagrania, które zamieszczali na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Julia na Instagramie

Julka, jak wiele innych gwiazd prowadzi z wielkim zaangażowaniem swój profil w mediach społecznościowych. Instagram aktorki śledzi obecnie blisko 2 miliony ludzi, a grono to ciągle rośnie w siłę. Julia dzieli się ze swoimi obserwatorami przeróżnymi zdjęciami i wpisami. Wielką popularnością cieszą się jej zdjęcia z ukochanym, fotografie z wakacji, ciekawe stylizacje oraz ujęcia prezentujące jej świetną formę – a tych nie brakuje!

Julia w wyciętym bikini

Julia Wieniawa skorzystała z pięknej pogody, którą możemy cieszyć się w ostatnich dniach. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia w skąpym bikini wykonane na własnym tarasie. Julia zdecydowała się na zielone, nieusztywniane bikini. Uwagę zwraca jej świetna forma, która nie uszła uwadze internautów. To tylko nieliczne a z komentarzy, w których zachwycają się figurą Julki i jej ogólnym wyglądem:

„Cudowna😍”

„sztos ❤️‍🔥”

„BOGINI 😍😍😍🔥😍😍😍”

„Ale laska😍😮👏🔥🔥❤️🔥❤️🙌👏👏

Julia Wieniawa eksponuje świetną formę w wyciętym stroju kąpielowym

A Wam, jak podoba się Wam widok Wieniawy w skąpym bikini?

Źródło: Instagram Julii Wieniawy

Zobacz także: Inne, gorące kadry z udziałem Julii Wieniawy

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry