Połącz się z nami

Wieniawa wtulona w ukochanego! Pierwszy raz pokazała takie zdjęcie!

Wieniawa wtulona w ukochanego

Z życia gwiazd

Wieniawa wtulona w ukochanego! Pierwszy raz pokazała takie zdjęcie!

Julia Wieniawa od dawna podejrzewana jest o rzekomy związek ze swoim dotychczasowym przyjacielem Nikodemem Rozbickim. Teraz, kiedy wyjechali na wspólny, egzotyczny urlop dolali oliwy do ognia. Zobaczcie ich wspólne zdjęcie! Wieniawa wtulona w ukochanego!

Julia Wieniawa pomimo swojego młodego wieku bez wątpienia jest jedną z najbardziej znanych osobowości w świecie polskiego show-biznesu. Na swoim koncie ma wiele osiągnięć i to w przeróżnych dziedzinach. Warto zwrócić uwagę, że choć młodziutka artystka próbowała swoich sił w przeróżnych dziedzinach, praktycznie z każdej z nich wychodziła obronną ręką.

Na swoim koncie ma dwa poważne związki. Pierwszy z nich to ten z Antkiem Królikowskim. Natomiast drugi ze sporo starszym od siebie Alkiem Baronem. Od dłuższego czasu mówi się o jej rzekomym  związku z dotychczasowym przyjacielem Nikodemem Rozbickim. Choć ani Julka, ani Nikodem nie potwierdzili nigdy łączącego ich uczucia wciąż podsycają ciekawość internautów publikując wspólne zdjęcia w swoich mediach społecznościowych.

Teraz Wieniawa i Rozbicki wybrali się na wspólne wakacje do słonecznej Tanzanii. Przyjaciele obrali za cel przepiękny i egzotyczny Zanzibar, a teraz chętnie pokazują swoim fanom w mediach społecznościowych zdjęcia i nagrania.

TUTAJ informowaliśmy Was o ich zdjęciach z tego pięknego miejsca, pod którymi fani jednogłośnie stwierdzili, że wyjątkowo do siebie pasują!

Wieniawa wtulona w ukochanego!

Wieniawa wtulona w ukochanego!

Dziś na InstaStory Julki pojawiła się ich wspólna fotografia, na których trzymają się w objęciach. Warto zauważyć, że choć dotychczas byli oni widywani na wspólnych fotografiach rzadko kiedy mogliśmy ich widzieć w takiej pozie. Julka i Nikodem nie potwierdzili dotąd swojego związku jednak kolejne gorące zdjęcie nie pozostawia złudzeń. Sami spójrzcie!

Źródło: Instagram

Czekacie na kolejne śmiałe fotki Julki i Nikodema? Wróżycie im świetlaną przyszłość?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry