Połącz się z nami

Wieniawia w czerwonych ustach wygląda jak Ada Fijał!

wieniawa w czerwonych ustach

Moda i uroda

Wieniawia w czerwonych ustach wygląda jak Ada Fijał!

Gwiazda co chwilę zachwyca swoim wyglądem, a swoje nowe wcielenia prezentuje na Instagramie. Tym razem aktorka postawiła na mocne usta. Wieniawa w czerwonych ustach wygląda jak Ada Fijał!

Julia Wieniawa to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych osób w polskim show-biznesie. Oprócz swoich osiągnięć aktorskich oraz różnych kampanii reklamowych, młoda aktorka stała się również ikoną mody. Gwiazda nie boi się eksperymentować ze swoim wyglądem i z wiekiem decyduje się na coraz to odważniejsze kreacje i ostrzejsze makijaże.

Przy każdorazowym wyjściu publicznym Julia zachwyca swoim wyglądem. Jej stroje dopracowane są w każdym detalu. Aktorka stawia na różne stylizacje, od tych bardziej klasycznych po te bardziej awangardowe. Wieniawa zdecydowała się nawet na wyjścia publiczne bez makijażu, tłumacząc wtedy:

„Nie boję się już wychodzić bez makijażu na salony. Dojrzałam do momentu, w którym nie wstydzę się siebie z niepomalowaną twarzą. Co więcej, nawet wolę siebie taką!”

Tym razem jednak, przy okazji wizyty na Forum Kina w Gdyni, Wieniawa postawiła na zupełnie innym makijaż, jakiego do tej pory nie stosowała.
Aktorka pojawiła się w Gdyni, by obejrzeć fragmenty filmu
„W lesie dziś nie zaśnie nikt” , w którym zagrała jedną z głównych ról.

Swoim makijażem Julia pochwaliła się na Instagramie. Aktorka tym razem postawiła na mocne czerwone usta.

„Wczoraj w Gdyni na Forum Kina po raz pierwszy zaprezentowałyśmy fragment naszego filmu @wlesiedzisniezasnienikt 🎬 już nie mogę się doczekać premiery. To będzie COŚ! 🥰 a tu screen z filmiku, bo nie zrobiłam sobie wczoraj selfie, a chyba polubiłam czerwone usta 😂💋”

Wieniawia w czerwonych ustach wygląda jak Ada Fijał!

Po zamieszczonym zdjęciem pojawiło się oczywiście sporo komplementujących komentarzy, w których fani wyrażali swój zachwyt takim wcieleniem młodej aktorki. Wielu fanów porównało Julię do Ady Fijał, dla której czerwone usta to znak rozpoznawczy:

„Myślałam , że to Ada Fijał 🐱 „

„Na tym zdjęciu do złudzenia przypominasz Ade Fijał 😎🙈😍”

„Myślałam, że to Ada Fijał ❤️”

Również sama Ada Fijał zauważyła podobieństwo Julii do siebie:

” Pięknie❤️ #mylittlesister 😉😍 „

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry