Połącz się z nami

WIESIA z „Sanatorium miłości” dodała seksowne zdjęcie w stroju kąpielowym! Wygląda fenomenalnie!

Moda i uroda

WIESIA z „Sanatorium miłości” dodała seksowne zdjęcie w stroju kąpielowym! Wygląda fenomenalnie!

Wiesława Kwiatek jest jedną z nielicznych uczestniczek programu, które założyły konto na portalach społecznościowych. Dzięki tej decyzji możemy oglądać zdjęcie z codziennego życia i bliżej poznać energiczną seniorkę. Niedawno pochwaliła się nawet zdjęciem w stroju kąpielowym! Zobaczcie!

Wiesia to jedna z najbardziej barwnych uczestniczek programu „Sanatorium miłości”. Była godną konkurentką Janiny Busk, o której głośno jest teraz z powodu jej nowego zajęcia. Nina została współprowadzącą w nowym show „THE VOICE SENIOR”. Pisaliśmy o tym TUTAJ!
Wiesia to bardzo pozytywna kobieta. Widzom dała się poznać jako uśmiechnięta i przebojowa seniorka, której charakterystyczny śmiech słychać było z daleka. Również barwne i oryginalne stroje to znak szczególny Wiesławy!

Ostatnio na swoim koncie na Instagramie, które postanowiła założyć po zakończonym programie „Sanatorium miłości” dodała zdjęcie gdzie pozuje w seksownym stroju kąpielowym! Trzeba przyznać, że Wiesława jak na swój wiek wygląda obłędnie! Opalone ciało kontrastowało z efektywnym strojem, który wybrała. Kobieta w wakacyjnym klimacie wygląda wspaniale. Wiesława może poszczycić się kobiecymi kształtami, które doskonale uwidocznione zostały dzięki odpowiedniemu kostiumowi!

Czy zdjęcie przyczyni się do tego, że Wiesia znajdzie w końcu swoją miłość? Jak wiemy, kobieta jest singielką. W programie nawiązała ciepłe i bliskie relacje z Cezarym, który zachwycał się jej długimi, jasnymi włosami. Para rozkochiwała się w sobie z dnia na dzień coraz mocniej. To silne uczucie przerwała jednak śmierć Cezarego. Od tego czasu Wiesława nie miała nowego partnera.

Co uważacie o wakacyjnym looku Wiesi? Będziecie śledzić jej Instagram?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry