Wiktoria Bochnak: [wiek, kariera, Genzie, Instagram, chłopak]

22 listopada 2021
Przez: : KS

Wiktoria Bochnak to polska tiktokerka i influencerka, która wraz ze swoim chłopakiem dołączyła do projektu Genzie. Sprawdźmy, co wiadomo o jej przygodzie z mediami społecznościowymi, ale także życiu prywatnym!

Wiktoria Bochnak: wiek

Dziewczyna w sieci jest znana również jako Kartoni. To właśnie pod taką nazwą kryje się między innymi na mediach społecznościowych. Niestety, w sieci na próżno szukać informacji o dokładnym wieku influencerki. Wiadomo natomiast, że w tym roku obchodziła swoje 21. urodziny.

Wiktoria chętnie dzieli się ze swoimi fanami życiem prywatnym, a także opowiada o swoim związku oraz pokazuje, jak spędza czas. W sieci często pojawia się ze swoim chłopakiem Patrykiem Baranem, znanym również jako Mortalcio. Twórca internetowy zawalczył już na dwóch galach Fame MMA. Jest również bardzo aktywny w sieci.

Para influencerów jakiś czas temu zdecydowała się na pieska. Wybrali dla niego imię Gangar, a czteronożny przyjaciel zamieszkał z nimi pod wspólnym dachem.

Zobacz także: Co wiemy o Patryku Baranie z projektu Genzie?

Wiktoria Bochnak: Projekt Genzie

Projekt Genzie stworzył Friz, czyli Karol Wiśniewski. To również w jego domu zamieszkali uczestnicy. Przypomnijmy, że w przyszłości, willa warta 7 milinów ma posłużyć rodzicom influencera.

Prócz Kartonii i Patryka Barana, w Genzie wezmą udział Faustyna Fugińska, Hania Puchalska i Bartek Kubicki. Wspólne mieszkanie ma ułatwić młodym twórcom tworzenie materiałów, które później będą udostępniać w sieci. Trzeba przyznać, że czeka ich nie lada wyzwanie, ponieważ prawdopodobnie na ich kanale na Youtube odcinki będą pojawiać się codziennie.

Sama Wiktoria cieszy się również dużą popularnością na TikToku. Do tej pory udało jej się zgromadzić wielu widzów, a także polubień materiałów, które udostępnia.

Wiktoria Bochnak Karotnii
Kartonii

Wiktoria Bochnak: Instagram

Wiktoria, czyli Kartonii prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @kartonii. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 177 tysięcy użytkowników,  a jesteśmy przekonani, że liczba ta jeszcze wzrośnie!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej