Wiktoria Gąsiewska czaruje zmysłową sesją zdjęciową – aktorka zapozowała w wyciętym body!

11 stycznia 2022
Przez: : MC

Wiktoria Gąsiewska zachwyciła internautów serią zdjęć z niezwykle kobiecej sesji zdjęciowej. Aktorka zapozowała mając na sobie koronkowe, zmysłowe body. Komplementom nie ma końca!

Kilka słów o Wiktorii

Wiktoria Gąsiewska to znana i uwielbiana przez widzów aktorka, prezenterka, a także influencerka. Swoją przygodę z aktorstwem zaczęła jako młoda dziewczynka. Wówczas wcieliła się w rolę Agatki w serialu Rodzina zastępcza. Niedługo później kariera Wiktorii wystrzeliła jak z procy, a aktorka pojawiła się w takich hitach jak Rodzinka.plO mnie się nie martw, Barwy szczęścia czy Prawo Agaty. Ponadto wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami i Dance Dance Dance, a także poprowadziła wiele dużych eventów.

Warto wspomnieć również o życiu prywatnym gwiazdy, które cieszy się wielkim zainteresowaniem. Przypomnijmy, że Wiktoria od wielu lat tworzyła związek z Adamem Zdrójkowskim. Para zyskała pokaźne grono fanów, a ogrom widzów mocno im kibicował. Ogromnym zaskoczeniem okazało się więc ich rozstanie. Paparazzi przyłapali Wiktorię z tancerzem z programu Taniec z Gwiazdami. Po czasie wyszło na jaw, że Wiktoria rozstała się z Adamem, a sami zainteresowani potwierdzili doniesienia.

Zobacz także: Adam zabrał głos po rozstaniu z Wiktorią

Wiktoria Gąsiewska w zmysłowej sesji zdjęciowej

Wiktoria jest niezwykle aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, a jej działalność w sieci śledzi ponad milion użytkowników! Gwiazda za pośrednictwem Instagrama jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami, informuje co u niej słychać, a także raczy swoich obserwatorów licznymi postami i zdjęciami.

Zobacz także: Niesamowita metamorfoza Wiktorii Gąsiewskiej

Tym razem aktorka poinformowała, że wkrótce zmienia telefon, w związku z tym postanowiła przejrzeć galerię i wrócić wspomnieniami do niektórych chwil. Przeglądając fotki trafiła na efekty sesji zdjęciowej z wybitnym fotografem Radkiem Świątkowskim, który miał przyjemność fotografować liczne gwiazdy. Współpraca z Wiktorią okazała się być niezwykle owocna, bowiem uchwycone przez mężczyzny kadry robią ogromne wrażenia. Na opublikowanych zdjęciach aktorka pozuje w koronkowym body, a całość zachowana jest w niezwykle kobiecym i zmysłowym klimacie.

Wiktoria Gąsiewska
Wiktoria Gąsiewska w obiektywie Radka Świątkowskiego
Zmysłowa sesja Wiktorii Gąsiewskiej

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, wśród których czytamy:

“Przepiękne!! Uwielbiam twoją urodę! Jest taka niespotykana🔥❤️”

“Olśniewająco 😍😍😍”

“Piękne zdjęcia i piękna fotogeniczna Kobieta☺️”

A jak Wam podobają się zdjęcia? My nie możemy oderwać wzroku!

źródło: Instagram Wiktorii Gąsiewskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej