Wiktoria Gąsiewska eksponuje figurę w wyciętym stroju kąpielowym – jego cena powala!

9 listopada 2021
Przez: : MC

Wiktoria Gąsiewska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z wakacji, na których pozuje w zmysłowym stroju kąpielowym. Trzeba przyznać, ze figura aktorki robi piorunujące wrażenie.

Kariera Wiktorii

Wiktoria Gąsiewska jest znaną aktorką i prezenterką telewizyjną, która swoją karierę rozpoczęła będąc małą dziewczynką. Znana jest z ról w takich produkcjach jak m.in. Rodzina zastępcza, Rodzinka.pl, O mnie się nie martw, Barwy szczęścia czy Prawo Agaty. Swoje umiejętności taneczne zaprezentowała również w Tańcu z Gwiazdami i Dance Dance Dance. Świetnie sprawdza się również w roli prowadzącej.

Jeśli chodzi o życie prywatne, Wiktoria od lat tworzyła związek z Adamem Zdrójkowskim. Swego czasu para była jedną z najpopularniejszych w kraju i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów. W ostatnich tygodniach do mediów dotarła informacja o rozstaniu, co zaskoczyło wielu.

Zobacz także: Adam zabrał głos po rozstaniu z Wiktorią

Wiktoria Gąsiewska w stroju marki La Vereche

Wiktoria aktywnie działa w mediach społecznościowych, na których regularnie zamieszcza posty, publikuje zdjęcia, a także przeprowadza liczne kampanie reklamowe. Tym jednak razem aktorka postanowiła wrócić myślami do wakacyjnych chwil. W związku z tym zdecydowała się pokazać kolejne gorące fotki z wakacji. Wiktoria pozuje na nich w stroju kąpielowym, eksponując swoje wysportowane ciało.

Zapewne wiele z Was zwróciło również uwagę na strój kąpielowy, który ma na sobie Wiktoria. Bikini dostępne jest na oficjalnej stronie marki La Vereche i kupicie je za bagatela… 210 euro.

Wiktoria w stroju La Vereche

Pod postem Wiktorii nie zabrakło komentarzy od zachwycony fanów, którzy zasypali aktorkę masą komplementów:

“Piękna i zdolna 🔥”

“Ślicznie wyglądasz”

“Piękna kobieta” – czytamy.

Jak podobają Wam się wakacyjna fotka Wiktorii? My jesteśmy zachwyceni!

źródło: Instagram Wiktorii Gąsiewskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej