Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się zdjęciem z siostrą. Są do siebie łudząco podobne!

28 stycznia 2021
Przez: : J.J

Wiktoria z okazji piętnastych urodzin swojej siostry opublikowała z nią wspólne zdjęcia na Instagramie. Dziewczyny wraz z czasem są do siebie coraz bardziej podobne. Sami zobaczcie i oceńcie! Wiktoria Gąsiewska pokazała siostrę.

Kim jest Wiktoria Gąsiewska?

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Choć zadebiutowała w serialu „Na dobre i na złe”, a następnie pojawiła się w „Rodzinie zastępczej” największą popularność przyniosła jej rola w serialu „Rodzinka.pl”. Na swoim koncie ma również inne role zarówno w serialach, jak i filmach na wielkim ekranie.

Gąsiewska występowała również w programach rozrywkowych. W 2018 roku próbowała swoich sił na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” , rok później oglądaliśmy jej zmagania taneczne w programie „Dance Dance Dance”. Wiktoria wraz ze swoim partnerem nie tylko na parkiecie, ale i w życiu prywatnym wygrała pierwszą edycję.

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska postawiła na ostre cięcie. Internauci porównali ją do Jennifer Lopez!

Wiktoria prowadzi z wielkim zaangażowaniem swój profil w mediach społecznościowych. Jej Instagram zgromadził już blisko 980 tysięcy fanów, a liczba ta ciągle się powiększa.

Wiktoria Gąsiewska pokazała siostrę

Aktorka udostępnia na swoim profilu przeróżne treści. Zarówno dzieli się prywatnością, jak i życiem zawodowym. Na jej Instagramie znajdziecie liczne selfie, modne stylizacje, a również fotografie z ukochanym – Adamem Zdrójkowskim. W jednym z najnowszych wpisów Wiktoria podzieliła się zdjęciami ze swoją siostrą, ze względu na piętnaste urodziny Nicole.

Siostra Gąsiewskiej
Wiktoria Gąsiewska z siostrą

Dziewczyny dzieli 7 lat różnicy wieku. Pierwsze zdjęcie jest wykonane obecnie, natomiast drugie, kiedy Wiktoria i jej siostra były o wiele mniejsze. Musicie przyznać, że wraz z czasem dziewczyny są do siebie coraz bardziej podobne.

Fani Wiktorii również zwrócili uwagę na podobieństwo sióstr:

“Co za podobieństwo😀”

“Mały klon”

“Happy birthday! Jesteście śliczne i bardzo podobne ❤️❣️”

A Wy, widzicie podobieństwo?

źródło: Instagram Wiktorii Gąsiewskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej