Wiktoria Ignaczak: [wiek, miss, Instagram]

5 maja 2022
Przez: : KS

Wiktoria Ignaczak to kandydatka do zdobycia tytułu najpiękniejszej Polki, której udało się zakwalifikować do finału konkursu Miss Polonia 2021. Jeśli chcecie poznać ją bliżej i dowiedzieć się kilku podstawowych faktów o jej osobie, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Wiktoria Ignaczak: wiek

Na oficjalnej stronie internetowej konkursu Miss Polonia, wszyscy zainteresowani mogą dowiedzieć się kilku podstawowych informacji na temat każdej z uczestniczek, które będą rywalizować o tytuł najpiękniejszej. Między innymi, wiadomo, że Wiktoria ma 22 lata. Wiadomo również, że pochodzi z Prochowic. Jednakże, większość życia spędziła w Niemczech.

Niedawno zdecydowała, że wróci do Polski. Jeszcze zagranicą zaczęła kształcić się w kierunku kosmetologii. Teraz, naukę kontynuuje w Polsce. Jej pasją jest muzyka. Potrafi grać na pianinie i gitarze. Oprócz tego, lubi uczyć się języków obcych. Na chwilę obecną, porozumiewa się po polsku, niemiecku, angielsku oraz zna podstawy francuskiego i hiszpańskiego.

Wiktoria w przyszłości chciałaby założyć szczęśliwą rodzinę. Ponadto, ma plan otworzyć własny biznes – gabinet kosmetyczny. Trzy cechy, które ją opisują to ambicja, wrażliwość oraz pomocność.

Wiktoria Ignaczak miss
Wiktoria Ignaczak

Zobacz także: Co wiemy o finalistce Miss Polonia 2021 – Agnieszce Brewce?

Wiktoria Ignaczak: Miss Polonia 2021

Wiktoria wyjawiała, że do konkursu Miss Polonia zgłosiła się, aby udowodnić innym, że należy nie bać się walczyć o swoje postanowienia. Chce pokazać, że trzeba spełniać marzenia. Jeśli uda jej się zrealizować ten plan, będzie mogła przyczynić się do czynienia dobra oraz pomocy potrzebującym ludziom.

Jej zdaniem, idealna Miss Polonia to kobieta, którą cechuje inteligencja, ambicja oraz pewność siebie. Oprócz tego, ważne aby była sympatyczna i uśmiechnięta. Jak oceniacie szanse Wiktorii na zdobycie tytułu Miss Polonia 2021?

Wiktoria Ignaczak: Instagram

Finalistka Miss Polonia 2021 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @wikioliwia. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam już ponad 6,5 tysiąca użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz