Wiktoria Nakielska: [wiek, You Can Dance – Nowa generacja 2, Instagram]

16 marca 2023
Przez: : W.M.

Wiktoria Nakielska to jedna z uczestniczek 2 edycji You Can Dance – Nowa generacja. Co o niej wiadomo, ile ma lat i co lubi robić na co dzień Wiktoria z YCD?

Wiktoria Nakielska: wiek

Wiktoria z You Can Dance – Nowa generacja ma 13 lat i mieszka w Komorowie. Tańca uczyć się zaczęła w wieku już 3 lat – wówczas uczęszczała na lekcje baletu. Od tego czasu próbowała także swoich sił w akrobatyce, a także gimnastyce artystycznej. Aktualnie najchętniej tańczy jazz i modern, ale świetnie odnajduje się także w innych stylach tanecznych.

Ponadto Wiktoria dorywczo pracuje jako aktorka dubbingowa oraz reklamowa. Chociaż jej grafik jest wyjątkowo napięty, nie narzeka na obowiązki. Warto dodać, że mimo licznych zajęć nie zaniedbuje szkoły i uczy się wzorowo. 13-latka w przyszłości chciałaby zostać lekarzem, a konkretnie pediatrą.

You Can Dance – Nowa generacja 2

W programie You Can Dance – Nowa generacja udział brać mogą dzieci pomiędzy 8 a 13 rokiem życia. 6 stycznia tego roku na antenie TVP2 rozpoczęła się emisja 2 sezonu, w którym ponownie zobaczyć mogliśmy wiele utalentowanych tanecznie młodych uczestników.

W nowym sezonie YCD widzów czekało kilka zmian. Zmienił się skład jury, a do Agustina Egurroli dołączyły Kasia Cichopek i Ida Nowakowska, która w poprzedniej edycji występowała w show roli prowadzącej. Miejsce to zajęła Edyta Herbuś.

Jurorzy spośród uczestników musieli wybrać tylko 50 najlepszych, którzy trafili do prestiżowej szkoły tańca YCD. Ostatecznie do finałowych odcinków You Can Dance – Nowa generacja dostało się 16 zdaniem jury najlepszych tancerzy i tancerek.

Finał 2 edycji You Can Dance – Nowa generacja, w którym poznamy zwycięzcę, pojawi się na antenie TVP2 na żywo 25 marca o godz. 20:50.

Zobacz także: Kim jest Mykyta z You Can Dance?

Wiktoria Nakielska: Instagram

Wiktoria podobnie jak reszta uczestników You Can Dance – Nowa generacja prowadzi swój profil na Instagramie. Konto 13-latki znaleźć można pod nazwą @wika_nakielska.

źródło: TVP/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej