Wiktoria Sypucińska z “Warsaw Shore” przeszła jedną z najbardziej diametralnych metamorfoz ostatnich lat! Dacie wiarę, że to ona?!

13 kwietnia 2024
Przez: : M.J

Wiktoria Sypucińska to jedna z byłych uczestniczek programu “Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”. Choć Wiki nigdy nie ukrywała, że korzysta z pomocy medycyny estetycznej, przez lata bardzo zmieniła swój wygląd i dziś nie przypomina dawnej siebie. Zobaczcie jej diametralną metamorfozę!

Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy

“Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy” to program, który doczekał się już 20 sezonów! Kontrowersyjne reality-show, które pokazuje imprezowe życie uczestników swoją premierę miało w listopadzie 2013 roku.

Od tego czasu przez ekipę przewinęło się wielu uczestników. Wśród najbardziej zapamiętanych gwiazd programu wyróżnia się: Wojtka Golę, Ewelonę, Małą Anię, Stiflera, Alana Kwiecińskiego czy Trybsonów.

Dziś część z nich nie tylko spełnia się zawodowo, zarabiając ogromne pieniądze, tak jak w przypadku Wojtka Goli, który został włodarzem federacji Fame MMA, ale również założyło rodziny. W ostatnim czasie Mała Ania poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka.

Zobacz także: Mała Ania z “Warsaw Shore” jest w drugiej ciąży! Długo ukrywała brzuszek

Wiktoria Sypucińska

Wiktoria Sypucińska to jedna z byłych i najbardziej rozpoznawalnych gwiazd kontrowersyjnego programu. Wiki wystąpiła w 8 i 9 edycji, a w 10 zawitała do domu ekipy jako gość. Kiedy tylko weszła do reality-show od razu zwróciła uwagę nie tylko widzów, ale i domowników.

Uczestniczka “Warsaw Shore” nie ukrywała, że lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Już wtedy nie otwarcie przyznawała, że zdecydowała się na szereg poprawek w swoim wyglądzie.

Przez lata kontynuowała przygodę ze skalpelem najczęściej w tureckich klinikach. Wiki zrobiła sobie pokaźny biust i pośladki. Niejednokrotnie ingerowała również w wygląd twarzy. Choć z roku na rok Wiktoria przechodziła niemałą metamorfozę, nadal nie zwalnia tempa.

Wiktoria działa bardzo aktywnie w social mediach, gdzie nie tylko publikuje fotki prezentujące swój zmieniający się wygląd, ale również chętnie udostępnia fotografie w odważnych kreacjach, które eksponują jej ciało. Sami zobaczcie, jak zmieniła się uczestniczka reality-show!


Źródło: Instagram Wiktorii Sypucińskiej, Warsaw Shore

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej