Wiktoria z „Hotelu Paradise” pokazała zdjęcie w modnym bikini. Teraz możecie dostać je w bardzo przystępnej cenie

25 września 2021
Przez: : J.J

Wiktoria – uczestniczka Hotelu Paradise a dokładniej jego czwartej części zaprezentowała obserwatorom swojego profilu w mediach społecznościowych gorące zdjęcie w bikini. Zobaczcie, gdzie je kupić oraz w jakiej jest cenie.

Przygoda Wiktorii w Hotelu Paradise

Wiktoria Gąsior to jedna z uczestniczek czwartej edycji programu typu reality-show Hotel Paradise. Wejście do programu Wiktorii bardzo zamieszało w ekipie. Początkowo zajmowała ona miejsce przy Kubie. Kiedy jednak Maria, która wówczas była singielką mogła przeparować dotychczasowe pary korzystając ze swojego przywileju rozdzieliła Kubę i Wiktorię, zajmując jej miejsce. Decyzją Marii to Wiktoria zajęła miejsce przy Miłoszu. Decyzją mężczyzny na najbliższym Rajskim Rozdaniu to ona została jego hotelową partnerką.

Wiktoria na Instagramie

Wiktoria, jak reszta uczestników z wielkim powodzeniem prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Obecnie obserwuje ją blisko 240 tysięcy fanów a liczba ta ciągle rośnie w górę. Na Instagramie Wiktorii znajdziecie przeróżne wpisy i zdjęcia. Na wielu z nich prezentuje swoją świetną formę. Tak samo stało się na jednym z ostatnich.

Zobacz także: Wiktoria szczerze o operacji biustu. Żałuje swojej decyzji?

Neonowe bikini uczestniczki Hotelu Paradise

Na jednym z ostatnich zdjęć uwagę zwraca nie tylko wyćwiczone ciało Wiktorii ale jej bikini w neonowo żółtym kolorze. Jak się okazuje pochodzi ono z oferty firmy Mi and Molly, a jego model to Berenike. Choć lato za nami to świetna okazja, by zamówić je w okazyjnej cenie. Bikini, które ma na sobie Wiktoria dostaniecie w kwocie 102.35 złotych. Dostępne jest w trzech wariantach rozmiarowych: S, M, L.

Na bikini składają się mocno wycięte majtki z niskim stanem oraz góra od bikini z wycięciem i miękką miseczką.

Wiktoria Gąsior
Wiktoria z Hotelu Paradise w neonowym bikini marki Mi and Molly

Podoba się Wam żółte bikini Wiktorii?

Źródło: Instagram Wiktorii z Hotelu Paradise, Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz