Połącz się z nami

Wioleta z „Rolnik szuka żony” zakochana! Zobaczcie, jej nową miłość!

Z życia gwiazd

Wioleta z „Rolnik szuka żony” zakochana! Zobaczcie, jej nową miłość!

Była uczestniczka misyjnego programu Telewizji Publicznej znalazła swoją drugą połówkę. Wioleta z „Rolnik szuka żony” zakochana! Pokazała urocze zdjęcie!

Chociaż w programie „Rolnik Szuka żony” Wiola nie odnalazła prawdziwej miłości, w końcu los się do niej uśmiechnął!

View this post on Instagram

– Jak się czujecie? – Jesteśmy spakowane.

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Wioleta była jedną z trzech kandydatek, które w programie „Rolnik szuka żony” zabiegały o względy spokojnego rolnika Adriana. W jednym z poprzednich wywiadów, zanim jeszcze poznaliśmy decyzję Adriana o wyborze tej jedynej, Wiola przyznała, jak znalazła się w show. Jak sama mówiła, trafiła tam za sprawą swojej koleżanki, która nakłoniła ją go zgłoszenia się do programu. Kobieta przyznała, że Adrian od razu się jej spodobał i poczuła delikatne motyle w brzuchu, gdy dostała telefon z produkcji.

Chociaż wszystko początkowo wyglądała na to, że Wiola ma szansę walczyć o serce Adriana, ten jednak szybko dał jej do zrozumienia, że między nimi pozostać może jedynie przyjaźń. Rolnik ostatecznie wybrał Ilonę, która również odwzajemniła jego uczucie. Mimo że od zakończenia programu „Rolnik szuka żony” minęło już kilka miesięcy, Adrian i Ilona wciąż są razem i wiodą szczęście życie u swojego boku.

Wioleta z „Rolnik szuka żony” zakochana!

Wioleta mimo wielkich chęci znalezienia mężczyzny, z którym stworzy prawdziwy i oparty na miłości związek, przed kamerami nie odnalazła swojej drugiej połówki. Rolnik Adrian widocznie nie był jej pisany, ale jak się okazuje, w końcu poznała tego jedynego i odnalazła prawdziwe uczucie.

Wioleta z „Rolnik szuka żony” pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z tajemniczym mężczyzną, w którego jest wtulona. To, że parter ze zdjęcia, jest także jej partnerem życiowym, świadczyć może m.in. hasztag, jakim opatrzyła wspólną fotografię – „#mylove”.

View this post on Instagram

#sobota#urodziny#happy#smile#mylove😘😘😘

A post shared by Wioleta Boćwińska (@wioletabocwinska) on

Pod najnowszym zdjęciem Wiolety pojawiło się wiele komentarzy, w których obserwatorzy byłej uczestniczki programu „Rolnik szuka żony” życzą jej szczęścia z nowym partnerem!

„Gratulacje😍😍 Dużo szczęścia i miłości ❤️😘”

„Dużo miłości Wam życzę ❤️ Super wyglądacie ☺️”

My również dołączamy do gratulacji, a Wioli życzymy wszystkiego dobrego!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry