Wiosenna stylizacja Małgorzaty Tomaszewskiej podczas “Dance Dance Dance 3”. Wygląda fenomenalnie!

9 kwietnia 2021
Przez: : J.J

Małgorzata Tomaszewska niejednokrotnie udowodniła, że zna się na modzie. Świetnym przykładem są na to jej stylizacje, które prezentuje podczas śniadaniowego programu Pytanie na śniadanie oraz rozrywkowej produkcji TVP Dance Dance Dance. Najnowsza stylizacja Małgorzaty Tomaszewskiej to strzał w dziesiątkę!

Małgorzata Tomaszewska w show-biznesie

Małgorzata Tomaszewska przeżywa obecnie swoją największą popularność w polskim show-biznesie. Na swoim koncie ma wiele programów, gdzie występowała jako prezenterka. Od roku 2018 związała się z Telewizją Polską. Obecnie oglądamy ją w programie Pytanie na śniadanie, The Voice of Poland oraz Dance Dance Dance. W ubiegłym roku współprowadziła również finał 18. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Warszawie.

Tomaszewska social media

Małgosia, jak wiele innych gwiazd, prowadzi z wielkim zaangażownaiem swój profil w mediach społecznościowych. Znajdziecie ją na Instagramie pod nazwą @malgorzata__tomaszewska. Warto zwrócić uwagę na coraz to większe grono ją obserwujących – obecnie jest to blisko 90 tysięcy internautów.
Choć na profilu dziennikarki znajdziecie przeróżne zdjęcia, wielką popularnością cieszą się stylizacje Małgosi, które udowadniają jej świetne poczucie stylu. Ostatnio szczególny prym wiodą te, prezentowane podczas nowej edycji programu DDD.

Żółty set Małgorzaty Tomaszewskiej

W dzisiejszym odcinku Dance Dance Dance Małgorzata zaprezentuje się widzom w pastelowo żółtym zestawie. Składa się na niego bluzka z długim rękawem oraz spódnica. Górna część posiada poduszki wszyte na ramionach. Sięga do połowy brzucha eksponując przy tym świetną formę prowadzącej. Spódnica Małgosi natomiast jest o długości midi. Posiada ona efektowne ścięcie z przodu, które eksponuje nogi. Z boku ma również przedłużany pas. Całość posiada wiosenny, żółty kolor.

Stylizacja Małgorzaty Tomaszewskiej wpadła w oko internautom. To tylko niektóre z licznych komentarzy, w której zwrócili uwagę nie tylko na dzisiejszą kreację ale i ogólne poczucie mody prowadzącej:

“Ogień… 🔥👌🤩”

“Piękność i klasa w jednym! 🔥💪🙉”

“Kocham miłością największą Twoje kreacje w „Dance Dance Dance”! ❤️.”

“Ja już chyba wiem, która stylizacja z ddd będzie moją ulubioną 😍😂”

A Wy, jak oceniacie żółty zestaw Małgorzaty Tomaszewskiej?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz