Połącz się z nami

Wiśniewski ma już nową partnerkę? Pokazał zdjęcia!

News

Wiśniewski ma już nową partnerkę? Pokazał zdjęcia!

 Michał Wiśniewski znalazł sobie już nową partnerkę? Tabloidy twierdzą, że piosenkarz spotyka się z tajemniczą seksbombą, która w internecie posługuje się pseudonimem Agnes. Czy parę rzeczywiście łączy coś poza przyjaźnią?

Moglibyśmy powiedzieć, że życie gwiazdy Ich Troje to gotowy scenariusz do filmu biograficznego. Artysta ma na swoim koncie sporo sukcesów, mnóstwo skandali i kilka burzliwych związków. Ostatni do historii przeszło już czwarte małżeństwo Wiśniewskiego, kiedy Dominika Tajner-Wiśniewska publicznie oznajmiła, że jej mąż złożył pozew rozwodowy. Teraz kwestią czasu jest, aż para rozstanie się na dobre. W mediach jest coraz więcej spekulacji na temat przyczyny rozpadu najdłuższego małżeństwa Wiśniewskiego. Nie da się ukryć, że najczęściej mówi się o zazdrości gwiazdora o swoją żonę, która ostatnie tygodnie spędzała na sali treningowej u boku przystojnego Wojtka Jeschke, niż ze swoim mężem. Nie wiadomo do końca ile w tym prawdy, bo sam Michał milczy w tej sprawie jak zaklęty.

View this post on Instagram

#chorynasukces #plonsk

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on


Mimo tego, że artysta nie komentuje kolejnego rozstania, to chętnie pokazuje się w towarzystwie nowej dziewczyny. Internauci patrzyli z niedowierzaniem na zdjęcie, które wrzucił gwiazdor na swoje Instastory w towarzystwie ślicznotki, znacznie młodszej od siebie. Fani artysty już zaczęli spekulować, że nieznana kobieta może być jego nowym obiektem westchnień, na co może wskazywać podpis, który umieściła piękna brunetka pod zdjęciem.

„Nie obchodzi mnie co o mnie myślisz, ja nie myślę o tobie wcale. Pozdrawiamy z Michałem”.

Zdjęcie z instastory Michała Wiśniewskiego zostało usunięte z jego profilu po kilku godzinach. O tajemniczej znajomej Agnes niewiele wiadomo. Rzekomo przyjaźni się ona z Agnieszką Orzechowską– swego czasu nazywaną polską Angeliną Jolie oraz jest mamą ślicznej dziewczynki. Ponadto, po postach publikowanych w social mediach, można zauważyć, że Agnes uwielbia luksusowe życie.

Wierzycie, że para ma się ku sobie, czy to może tylko zwykła prowokacja ze strony Wiśniewskiego?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry