Połącz się z nami

Wiśniewski pokusił się na niespotykane ujęcie z piątą żoną! To pierwszy raz!

Wiśniewski pokusił się na intymne ujęcie z piątą żoną! To pierwszy raz!

Z życia gwiazd

Wiśniewski pokusił się na niespotykane ujęcie z piątą żoną! To pierwszy raz!

Michał Wiśniewski pierwszy raz zaprezentował swoim fanom twarz swojej piątej żony – Poli, w pełnej okazałości. Jak wygląda? Przekonajcie się, a przy okazji zobaczcie ich na takim ujęciu, które nie zdarza się często w ich przypadku! Wiśniewski pokusił się na niepotykane ujęcie z piątą żoną!

Wiśniewski pokusił się na intymne ujęcie z piątą żoną!

Michał Wiśniewski, choć swoje największe „pięć minut” sławy ma już dawno za sobą, nadal nie daje o sobie zapomnieć. Artysta prowadzi z wielkim zaangażowaniem swój profil w mediach społecznościowych. Zgromadził tam już blisko 80 tysięcy fanów, a który służy mu do kontaktu z nimi. Choć Michał zwolnił w swoim życiu zawodowym bezsprzecznie wciąż zaskakuje nas, jeśli chodzi o życie prywatne.

Jak powszechnie wiadomo, Wiśniewski ma na swoim koncie już cztery związki małżeńskie, a ostatni z nich zawarł w tym roku. Nowa, piąta żona Michała ma na imię Pola. Michał i jego wybranka będą mieli również wspólne dziecko, któremu mają zamiar nadać bardzo wyszukane i oryginalne imię (jak w przypadku innych dzieci artysty) – Falco Amadeus.

Na profilu artysty mogliśmy być świadkami różnych, bardzo rodzinnych i intymnych chwil, jak na przykład filmik z USG kobiety. Zobaczcie tutaj: Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz piąty – postawił na oryginalne imię!

Pomimo tego, Michał nigdy nie zaprezentował twarzy swojej małżonki w pełnej okazałości, a jedynie takie, gdzie jej buzia była zakryta do połowy maską ochronną. 

Wiśniewski pokusił się na intymne ujęcie z piątą żoną!

Tym razem, Wiśniewski wyjeżdżając w trasę, podczas której realizuje swoją akcję charytatywną „Wiśnia Dzieciom” postanowił pożegnać się czule ze swoją małżonką , a chwile te uwiecznić i pokazać swoim fanom na InstaStory. Piosenkarz zdecydował się na ujęcie, na którym czule całuje swoją ukochaną na pożegnania! Zobaczcie, bo to pierwszy raz, kiedy zdecydował się pokazać tak wiele!

Źródło: https://www.instagram.com/stories/m_wisniewski1972/2465175100475943857/

Myślicie, że nastąpi taki dzień, kiedy Michał Wiśniewski zaprezentuje swoją żonę Polę w pełnej okazałości? My nie możemy się doczekać tego momentu!

Więcej na temat piątej żony Michała Wiśniewskiego możecie dowiedzieć się TUTAJ!

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry