Połącz się z nami

Wiśniewski USUNĄŁ tatuaż z imieniem Dominiki! Na jego miejscu zrobił INNY! Zobaczcie zdjęcie!

Z życia gwiazd

Wiśniewski USUNĄŁ tatuaż z imieniem Dominiki! Na jego miejscu zrobił INNY! Zobaczcie zdjęcie!

Michał Wiśniewski tym razem na swoim profilu w mediach społecznościowych pochwalił się swoim nowym tatuażem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo jak wiadomo, nie jest to pierwszy tatuaż piosenkarza. Gwiazdor postanowił usunąć wielki napis „Dominika” ze swojego przedramienia i zastąpić go czymś zupełnie innym! Co takiego tym razem wytatuował sobie? Zobaczcie!

Wszystko wskazuje na to, że po czwartym małżeństwie lidera grupy „Ich Troje” nie zostało już ani śladu. Wiśniewski niespodziewanie złożył papiery rozwodowe, o czym dowiedzieliśmy się z mediów społecznościowych jego byłej już żony Dominiki Tajner. Od tamtej pory media rozpisują się na ten temat. Dominika postanowiła nie przejmować się całą tą sytuacją i jak pisaliśmy już wcześniej, zaczęła nowy rozdział w swoim życiu, wyprowadzając się od Michała!

Kiedy jeszcze byli szczęśliwym małżeństwem postanowili zrobić sobie wielkie napisy ze swoimi imionami na przedramieniach, lecz wtedy nie zakładali zapewne, że będzie to nie mały problem, jeżeli się rozstaną. Dominika po rozstaniu również postanowiła pozbyć się pamiątki po Michale i usunąć jego imię ze swojego przedramienia. Pisaliśmy o tym Tutaj! Pomimo paru zabiegów, imię Wiśniewskiego nadal jest nieco widoczne na ciele Dominiki.

View this post on Instagram

Love.

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Teraz przyszedł czas na Michała. Nie tylko usunął tatuaż z imieniem byłej żony, ale zastąpił go nowym. Co tym razem wydziarał sobie na przedramieniu? Zobaczcie!

Wiśniewski wybrał się do salonu tatuażu i nie zapomniał pochwalić się zdjęciem na swoim profilu w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu, kiedy był jeszcze z Dominiką, w żartach zaznaczał, że jeżeli dojdzie do rozstania jej imię zastąpi napisem „Dominikana”. Czy faktycznie tak zrobił?

Ostatecznie Michał zdecydował się na bardziej rodzinne i osobiste rozwiązanie. Na przedramieniu piosenkarza pojawiły się pierwsze litery imion jego dzieci, dzień, miesiąc i rok ich urodzenia!

View this post on Instagram

Taxiways. @77inktattoo

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

W komentarzach pod zdjęciem fani od razu odnieśli się do nowej dziary Wiśniewskiego, a trzeba przyznać, że mają oni wielkie poczucie humoru. Jeden z komentarzy brzmi:

„To są daty ślubów?”

Na co Michał odpisał roześmianą emotikoną!

Jak widzimy związek Michała i Dominiki przeszedł tym samym do historii, a byli małżonkowie pozbywają się wszystkiego, co kiedykolwiek ich łączyło!

Jak podoba Wam się nowy tatuaż Michała? Ładny?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry