Wiśniewski znowu zostanie OJCEM! Sensacyjne doniesienia!

4 września 2019
Przez: : M.J

W mediach aż huczy od plotek, że Michał Wiśniewski znowu zostanie ojcem! Lider zespołu “Ich Troje” i jego nowa miłość spodziewają się dziecka! Kim jest partnerka Wiśniewskiego? Zobaczcie!

Kiedy w mediach pojawiła się wiadomość o rozwodzie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner, był to szok dla fanów tej pary. Nic nie wskazywało na to, że ich małżeństwo tak nagle się rozpadnie. Teraz już obydwoje zaczęli obierać nową drogę w swoim życiu. Pisaliśmy również o tym, że zarówno Dominika, jak i Michał pozbyli się tatuaży, które zrobili na dowód swojej miłości. Przeczytacie o tym TUTAJ i TUTAJ.

Jak wiadomo Wiśniewski nie należy do grona osób, które po rozstaniu potrzebują nieco odetchnąć. Zaraz po zakończonym małżeństwie z Dominiką, w mediach krążyły informacje o tym, że ma on już nową partnerkę. Jednak teraz wszystko wskazuje, na to, że po raz piąty zostanie tatą!

Wiśniewski znowu zostanie OJCEM!

Takie sensacyjne doniesienia krążą w mediach. Jak możemy przeczytać na portalu “Pudelek” będzie to już piąta pociecha czerwonowłosego piosenkarza i piąte dziecko jego nowej ukochanej. Chociaż formalnie nie doszło jeszcze do jego rozwodu z Dominiką, to Michał już zaczyna nowe życie!

Jak możemy przeczytać również na portalu, nową miłością Michała jest 46-letnia Paulina, którą poznał za pomocą portalu randkowego. Zarówno Wiśniewski, jak i jego wybranka są samotnymi rodzicami. Dlatego też, kiedy wspólnie spędzają czas, nie zapominają o swoich pociechach, które często im towarzyszą.

Portal “Pudelek” postanowił skontaktować się z byłą żoną Michała, Dominiką w tej sprawie. Według nich wiedziała ona o tym wcześniej, a całą sytuację skomentowała z klasą słowami:

Co mogę powiedzieć. Życzę szczęścia.

Przypomnijmy, że Wiśniewski ma syna Xaviera i córkę Fabienne z jego związku z Mandaryną. Dwie kolejne córki, Etiennette i Vivienne są ze związku Michała z Anną Świątczak.

Jego obecna partnerka również wychowuje samotnie czworo pociech, jednak na ich temat jak na razie nie za wiele wiadomo.

Nie pozostaje nam w tej sytuacji nic innego, jak poczekać na oficjalne potwierdzenie tej informacji przez samego gwiazdora “Ich Troje”.

Niemniej, jednak jeżeli te informacje okażą się prawdą, to my już gratulujemy Michałowi kolejnego członka rodziny!

Myślicie, że patchworkowa rodzina Michała znowu się powiększy?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej