Połącz się z nami

Witkowska przeszła operację korekcji nosa. Zobaczcie, jak wygląda po zabiegu.

witkowska przeszla operacje

Moda i uroda

Witkowska przeszła operację korekcji nosa. Zobaczcie, jak wygląda po zabiegu.

Marietta jeszcze w programie zapewniała, że kiedyś zdecyduje się zmienić wygląd swojego nosa. W końcu nadszedł ten dzień. Witkowska przeszła operację korekcji nosa.

Zobaczcie zdjęcia Marietty tuż po zabiegu. Zwyciężczyni show „Hotel Paradise” w końcu spełniła jedno ze swoich marzeń!

Kilka miesięcy temu miał miejsce finał pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise”, a od miesiąca widzowie oglądać mogą kolejną odsłonę reality-show, w którym młodzi ludzie łączą się w pary, aby przetrwać w programie. Jak wiadomo, pierwszy sezon wygrali Marietta Witkowska i Chris Ducki, których w programie połączyło uczucie. Jeszcze po powrocie do Polski zakochani chętnie chwalili się swoim uczuciem, jednak po pewnym czasie niespodziewanie przyznali, że postanowili się rozstać. Zapewne mało kto spodziewał się tak szybkiego zakończenia ich relacji.

Marietta i Chris rozstali się! Potwierdzili informacje!

Udział Marietty w programie „Hotel Paradise” sprawił, że jej życie całkowicie się zmieniło. 25-latka zdobyła ogromną popularność i sympatię widzów. Chociaż przed przygodą w reality-show Witkowska pracowała jako księgowa, dziś poświęca się pracy głównie w social-mediach.

Witkowska przeszła operację korekcji nosa

W programie Marietta dała się poznać jako pewna siebie i swojej atrakcyjności kobieta. Mimo tego nigdy nie ukrywała, że w swoim wyglądzie chciałaby poprawić wygląd nosa. Widzowie już w programie usłyszeć mogli z jej ust, że jeśli wygra, część pieniędzy z wygranej przeznaczy na operacje korekty nosa. Gwiazda reality-show wielokrotnie pytana była przez swoich fanów, kiedy planuje operację. W czerwcu Matietta zdradziła, że termin zabiegu jest zaplanowany na grudzień, ale jest szansa, że wydarzy się to szybciej. I tak też się stało.

Marietta dotrzymała danego sobie słowa. Witkowska przeszła operacje korekcji nosa. Zwyciężczyni „Hotel Paradise” na swoim Instagramie zamieściła kilka zdjęć z kliniki i pokazała, jak wygląda po zabiegu.

Źródło:
https://www.instagram.com/marietta_witkowska/
Źródło:
https://www.instagram.com/marietta_witkowska/

Jeszcze przez pewien czas Marietta będzie musiała nosić na nosie gips. Nie ukrywamy, że tak samo jak Witkowska, jesteśmy ciekawi efektu końcowego!

Źródło:
https://www.instagram.com/marietta_witkowska/
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry