Witold Mondry: [wiek, zawód, Hell’s Kitchen, Instagram]

26 kwietnia 2023
Przez: : M.S.

Witold Mondry to jeden z finalistów 8. edycji Hell’s Kitchen. Co wiemy na temat kucharza? Ile ma lat i czym się zajmuje?

Witold Mondry: wiek

Witold Mondry ma 21 lat i mieszka w Porębie Wielkiej. Jest najmłodszym uczestnikiem 8.edycji programu Hell’s Kitchen. Jest absolwentem szkoły gastronomicznej w Krakowie. Aktualnie pracuje w jednej z katowickich restauracji. W wolnych chwilach Witek zajmuje się także muzyką. Gra na pianinie i twierdzi, że muzyka jest najlepszą przyprawą.

Jak sam o osobie mówi jest bardzo zorganizowany, lubi porządek, a ma także dobry smak. Jest bardzo otwarty na poznawanie nowych smaków. Nie ma swojej ulubionej kuchni, lubi eksperymentować.

Wielkim marzeniem Witka jest podróż do Japonii, aby móc tam rozwijać swoje kulinarne umiejętności.

Witold Mondry: zawód

Najmłodszy uczestnik 8. edycji Hell’s Kitchen jest absolwentem szkoły gastronomicznej w Krakowie. Aktualnie pracuje w jednej z katowickich restauracji. Wcześniej miał okazję przyrządzać dania w kilku innych restauracjach, a także odbywał staż za granicą naszego kraju.

Witold Mondry: Hell’s Kitchen

Witold Mondry jest jednym z finalistów 8. edycji Hell’s Kitchen. Do ostatniego odcinka doszedł wraz z: Kordianem Gordewskim, Dominiką Blaszkiewicz, Dominiką Glegołą i Martyną Cieplak.

Witek zgłosił się do programu, aby przełamać swoje bariery

“To jest przełamanie swoich barier, spełnienie marzeń i sprawdzenie się w „Hell’s Kitchen”

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Kordian Gordewski?

W programie Witek ma możliwość pracy z Mateuszem Gesslerem, co jest dla niego ogromną satysfakcją:

“Jest sprawiedliwy, uczciwy. To, co mówi, ma sens i przekłada się na pracę w kuchni. Przede wszystkim zrozumiałem, że nasza praca ma być naszą dumą”

Witold Mondry: Instagram

Witold Mondry aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @wiciuuuuuuuuu i aktualnie ma na swoim koncie niecałe 3 tysiące obserwujących. Na profilu 21-latka znajdziemy wiele inspiracji kulinarnymi, z którym młody kucharz dzieli się ze swoimi followersami.

Źródło: polsat.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej