Włodarczyk opuszcza kraj: „Nie będę ukrywać, że planujemy uciec”

9 sierpnia 2021
Przez: : J.J

Agnieszka Włodarczyk w czasie zeszłego lockdownu zaszyła się z ukochanym na jednej z egzotycznych wysp. Co ciekawsze, niedługo po porodzie świeżoupieczona mama planuje już kolejną podróż. Na ile i gdzie wybiorą się całą rodziną? Poznajcie szczegóły.

Agnieszka zawodowo i prywatnie

Agnieszka Włodarczyk to polska aktorka, która swoją aktywność zawodową rozpoczęła już w 1995 roku. Na swoim koncie ma wiele ról zarówno w serialach, jak i filmach na wielkim ekranie oraz na deskach teatru.

Wraz z początkiem wakacji Agnieszka Włodarczyk i jej partner Robert Karaś zostali rodzicami. Agnieszka dzieliła się z fanami zdjęciami z ciążowym brzuszkiem oraz podejmowała tematy związane z macierzyństwem. Od kiedy jej synek Milan jest już na świecie, nadal opisuje uroki i ciężkie chwile, które przeżywa każda mama.

Zobacz także: Odważne ujęcie Agnieszki Włodarczyk, zrobione miesiąc po porodzie

Agnieszka planuje wyjechać z kraju

Każdy, kto choć trochę śledzi życie Agnieszki doskonale wie, że podczas ostatniego z lockdownu wraz z ukochanym wyjechała z kraju i wypoczywała na pięknej wyspie Gili oraz wśród innych, malowniczych widoków. Choć zima jeszcze przed nami, Agnieszka przyznała, że już z Robertem planują powtórzyć swoją podróż i uciec z kraju przed zimą i chłodem. Na swoim Instagramie Włodarczyk zdradziła:

“Nie będę ukrywać, że planujemy uciec od zimy w Polsce. Wybraliśmy w końcu destynacje, chociaż pomysłów było sporo”

Aktorka nie ukrywa, że wybór miejsca nie był prostą decyzją. Przed podjęciem wyboru stało kilka kryteriów. W końcu udało im się znaleźć kompromis i wybrali miejsce, które jak dodała, może jeszcze ulec zmianie:

ówne założenia wyjazdowe to:
-W miarę wysoka temperatura jak na zimę i dużo słonecznych dni
-Dobre miejsce do treningów Roberta
-Cywilizowane szpitale- odpukać🤦‍♀️🙊
– Mili ludzie
-Dobra kuchnia
– Wynajem domu nie za miliony monet ( Pod tym względem Gili nas rozpieściło😉)

Oczywiście wszystko może się szybko zmienić, u nas to normalne, ale póki co miejsce mamy ustalone. Ciekawe czy się domyślacie gdzie😜”

Agnieszka Włodarczyk opuszcza kraj
Agnieszka Włodarczyk opuszcza kraj na zimę

Macie swoje typy?

Źródło: Instagram Agnieszki Włodarczyk

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej