Agnieszka Włodarczyk pokazała brzuch 4 tygodnie po porodzie – internauci zachwyceni postem aktorki!

3 sierpnia 2021
Przez: : MC

Agnieszka Włodarczyk niespełna miesiąc temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Po prawie 4 tygodniach od porodu postanowiła pokazać swoją figurę. Internauci zasypali gwiazdę mnóstwem miłych słów.

Informacje o Agnieszce

Agnieszka Włodarczyk to niezwykle utalentowana artystka, która kojarzona jest nie tylko z karierą aktorską, ale również muzyczną. Gwiazda zagrała w takich hitach jak Sara, 13 posterunek czy Plebania. Wystąpiła również w znanych programach telewizyjnych, m.in. Tańcu z Gwiazdami i Jak oni śpiewają, po którym rozwinęła się muzycznie.

Aktorka Agnieszka Włodarczyk

Ciąża

Agnieszka Włodarczyk od lata 2020 roku tworzy udany związek z Robertem Karasiem – utytułowanym sportowcem, mistrzem świata oraz rekordzistą w triathlonie. Agnieszka pod koniec stycznia poinformowała, że wraz z partnerem spodziewają się dziecka. Aktorka zamieściła wówczas urocze zdjęcie z Robertem, na którym wyeksponowała sporych rozmiarów brzuszek. Od tamtej pory w sieci regularnie pojawiały się zdjęcia i posty związane z ciążą, a fani Agnieszki z zaciekawieniem śledzili losy przyszłych rodziców. Dokładnie 7 lipca na świat przyszedł synek Agnieszki i Roberta. Radosna nowina rozgrzała media, a sama Agnieszka regularnie dzieli się z internautami swoim życiem.

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk zareagowała na porady od “insta matek”

Agnieszka Włodarczyk pokazała figurę

Od porodu Agnieszki minął prawie miesiąc. Aktorka regularnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których wyznała, że wybrała się na zakupy. Zdaniem aktorki jeszcze nie czas na kupno ubrań, za to butów – jak najbardziej! Do postu dołączyła zdjęcie eksponujące brzuch.

“Jutro minie cztery tygodnie od porodu, a ja nadal mam spory brzuch:) Chciałam sobie coś kupić, ale chyba jeszcze nie ma sensu… za to buty leżą idealnie😅💪” – napisała Agnieszka.

Pod postem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od internautów, wśród których czytamy:

“Ważne, że buty pasują! 🙂 a brzuch zrobił cuda więc na luuuuuz ❤️”

“Super, że się tym dzielisz ❤️ uwielbiam!”

“Pani Agnieszko wyglada Pani pięknie. A brzuch jest dokładnie taki jak powinien być! ❤️”

Co sądzicie o poście Agnieszki?

źródło: Instagram Agnieszki Włodarczyk

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej