Włodarczyk w skąpym bikini! Co za widok!

22 listopada 2020
Przez: : J.J

Agnieszka Włodarczyk zaprezentowała swoim fanom nie lada ujęcie. Pozuje na nim prosto z basenu w skąpym bikini, które podkreśla jej kobiecy biust. Zobaczcie! Włodarczyk w skąpym bikini!

Włodarczyk w skąpym bikini!

Agnieszka Włodarczyk to polska aktorka, piosenkarka i osobowość telewizyjna. Swoją karierę zawodową rozpoczęła mając zaledwie 14 lat. Właśnie wtedy zadebiutowała w teatrze Studio Buffo, w musicalu Metro. Pierwsza rola aktorska przypadła na film Macieja Ślesickiego pt: “Sara”. Od tamtej pory Agnieszka zebrała na swoim koncie wiele ról w serialach telewizyjnych i filmach na wielkim ekranie.

Agnieszka jak wiele innych gwiazd z wielką aktywnością prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie zgromadziło się już 156 tysięcy fanów, a liczba ta wciąż się powiększa.

Aktorka dzieli się tam ze swoimi fanami przeróżnymi zdjęciami. Pokazuje zwykłą codzienność, ale chętnie i fotografie wykonane podczas dalekich podróży. Ostatnio Agnieszka postanowiła wyjechać, jak sama przyznała na drugi koniec świata. Na swoim Instagramie wytłumaczyła swoją decyzję:

(…)”Dopóki sytuacja w mojej branży się nie zmieni, nie ruszą teatry i koncerty nie mamy zamiaru wracać😜
Będę zdawała Wam relacje z prostego wyspiarskiego życia mając nadzieję, że umile Wam jesienno zimową aure za oknem. Buziaki😘”

Włodarczyk w skąpym bikini!

Dziś natomiast podzieliła się z fanami fotografią prosto z basenu. Agnieszka pozuje w promieniach słońca. Uwagę przykuwa nie tylko egzotyczny klimat, ale widok samej Agnieszki, która jest w skąpym bikini. Strój aktorki podkreślił jej kobiece walory, na co od razu zwrócili uwagę internauci. W komentarzach, jak zwykle posypało się wiele komplementów w stronę kobiety:

“Petarda! 😍❤️🔥”

“Ooo I to jest prawidlowa decyzja na ten rok 😊 Escape to Paradise 🏖️ wygladasz jak milion dolarow 🎉”

“Normalnie booooskooo”

“Jesteś śliczną kobietą 😍 😍 😍 😍”

A Was Agnieszka rozgrzała tym gorącym zdjęciem z egzotycznego miejsca?

Zobaczcie również inne, odważne zdjęcie Agnieszki Włodarczyk: Włodarczyk w skąpym bikini!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej