Wojciech Szczęsny doznał kontuzji! Bramkarz zalał się krwią…

14 kwietnia 2024
Przez: : M.J

Wojciech Szczęsny podczas ostatniego z meczy doznał kontuzji, po której zalał się krwią. Czy to oznacza, że jego udział na Euro 2024 stoi pod znakiem zapytania? Poznajcie szczegóły!

Kontuzja Szczęsnego

Wojciech Szczęsny, polski bramkarz reprezentacji narodowej, doznał poważnego urazu podczas meczu. Incydent miał miejsce podczas derbów Turynu między Juventus a Torino na Stadio Olimpico. W trakcie spotkania Szczęsny został trafiony w twarz łokciem przez zawodnika przeciwnika, Adama Masinę. Szybko pojawiły się obawy, co do powagi kontuzji.

Chociaż bramkarz po odniesionych obrażeniach wrócił na boisko, doniesienia z włoskich mediów sugerują, że istnieje ryzyko złamania kości kosa. Romeo Agresti, dziennikarz portalu goal.com, przekazał informacje, że bramkarz musi przejść dodatkowe badania.

Zobacz także: Szczęsny wytłumaczył, co oznaczał ten gest! Wszyscy byliśmy w błędzie!

Szczęsny nie wystąpi na Euro 2024?

To niepokojąca wiadomość, szczególnie zważywszy na zbliżające się Euro 2024.

Niepewność co do powagi urazu Szczęsnego budzi obawy wśród kibiców, którzy obawiają się, że brak lidera na bramce może być dużym utrudnieniem dla drużyny narodowej podczas Euro 2024. Sytuacja ta może znacząco wpłynąć grę i wyniki zespołu.

W obliczu tych doniesień, wszyscy czekają na kolejne wieści dotyczące stanu zdrowia Wojciecha Szczęsnego. Jego szybkie wyzdrowienie byłoby nie tylko ważne dla jego własnej kariery, ale również dla polskiej drużyny narodowej, która liczy na jego umiejętności i doświadczenie w kluczowych momentach.

Zobacz także: Wojciech Szczęsny od lat nie utrzymuje kontaktu z ojcem

Życzymy Wojtkowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Źródło: Akpa, X, Instagram Wojciecha Szczęsnego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej