Wojciechowska i Kossakowski nadal oczekują na rozwód! Na jaw wyszły nowe informacje odnośnie ich rozstania…

20 stycznia 2022
Przez: : M.J

Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego odbiło się szerokim echem w mediach. Para podróżników postanowiła się rozstać kilka miesięcy po ślubie. Choć od tamtej pory w mediach pojawiały się przeróżne spekulacje odnośnie końca ich małżeństwa, to teraz jeden z tygodników dotarł do nowych ustaleń. To dlatego Wojciechowska i Kossakowski się rozstali?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

W 2021 roku w polskim show-biznesie byliśmy świadkami wielu rozstań. Niemniej jednak to zakończony związek Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego był największym zaskoczeniem. Nic nie wskazywało na to, że ich relacja może zakończyć się w taki sposób. Zaledwie trzy miesiące po ich ślubie w mediach zaczęły pojawiać się pierwsze informacje na temat kryzysu w małżeństwie podróżników, które niedługo później się potwierdziły. Zarówno Martyna, jak i Przemek na swoich profilach w mediach społecznościowych potwierdzili, że to koniec ich miłości.

Ślub gwiazd.
Para rozstała się 3 miesiące po ślubie.

Nie da się ukryć, że wówczas z wpisu Wojciechowskiej można było wywnioskować, iż za rozpad ich małżeństwa odpowiedzialny jest Przemek. Sam Kossakowski nigdy nie skomentował tych spekulacji. Wówczas poprosił jedynie, aby fani nie sugerowali się tym, co można było przeczytać w mediach. Niemniej jednak dalsze plotki na ten temat były nieuniknione. Co więcej, pojawiały się również głosy, że to inna kobieta stała za rozpadem małżeństwa Wojciechowskiej i Kossakowskiego.

Zobacz także: Martyna opowiedziała o rozstaniu z Kossakowskim. Ma żal?

Teraz tygodnik Życie na Gorąco dotarł do osób z bliskiego otoczenia Przemka Kossakowskiego, które zdradziły nieco więcej szczegółów.

Powód rozstania Wojciechowskiej i Kossakowskiego

W wyżej wymienionym tygodniku pojawiły się nowe informacje odnośnie do rozstania Wojciechowskiej i Kossakowskiego, które miał zdradzić znajomy podróżnika. Nie jest tajemnicą, że po głośnym rozstaniu Przemek przez jakiś czas zaszył się w swoim domku na Podlasiu, gdzie miał kontakt z tamtejszymi mieszkańcami. Jeden z nich wyjawił, że podróżnik żałował zbyt pochopnej decyzji:

Zobacz także: Mama Przemka Kossakowskiego była zaskoczona jego rozstaniem z Martyną.

“Jak lizał tu rany, to czasami mówił, że pochopne decyzje nie są dobre, że żałuje tego, co się stało. Było mu zwyczajnie wstyd. I choć żałował i myślał o powrocie, to wiedział, że Martyna nie jest kobietą, która mogłaby wybaczyć takie zachowanie”– dowiadujemy się z tygodnika Życie na Gorąco.

Samotnia Kossakowskiego.
To tutaj Kossakowski zaszył się po rozstaniu z Wojciechowską.

Głos w tej sprawie zabrała również osoba mająca okazję współpracować z Kossakowskim w telewizji TTV. Jeżeli wierzyć w te rewelacje, Przemek faktycznie zauroczył się inną kobietą. Jak czytamy, choć szybko zdał sobie sprawę z popełnionego błędu, to było już za późno na uratowanie związku z Martyną.

“Rodzina, obowiązki, przerosło go to wszystko, to wolny ptak. Przetrwaliby ten kryzys, gdyby nie zauroczył się Pauliną i nie oszalał. Kiedy się otrząsnął, było za późno na ratowanie związku, bo Martyna jest bardzo honorowa i nie pozwoliłaby sobie na takie zachowanie”– powiedział dźwiękowiec z TTV w rozmowie z tygodnikiem Na Żywo.

Para aktualnie jest w trakcie rozwodu i choć ich małżeństwo formalnie jeszcze nie dobiegło końca, to wszystko wskazuje na to, że to niestety naprawdę koniec.

Spodziewaliście się, że tak zakończy się historia miłości podróżników?

Źródło: Na Żywo / Życie na Gorąco / Akpa / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej